Mp-foorumi
  - Etusivu   - Kirjaudu   - Foorumit   - Nyyssit   - Tapahtumat   - Liikkeet   - Galleria   - Tiedostot   - Linkit   - Uutiset
 
Kyydissä mukana
Palvelussa tällä hetkellä 8 vierailijaa ja 0 rekisteröitynyttä käyttäjää.
Olet palvelussa tunnuksella Vierailija.
 
 
Motopark vetoomus
Järjestys: Aakkos | Aika
Sukunimi
Etunimi
Ammatti
Ikä
Paikkakunta
Loijas
Arto
Lukkoseppä
41
Helsinki
Rahkonen
Teuvo
Elintarviketyöntekijä
37
Kuopio
Sorri
Ari
Toimitusjohtaja
39
Vantaa
Kettunen
Mikael
Opiskelija
22
Ylöjärvi
Laajala
Mikko
Opiskelija
23
Vaasa
Minkkinen
Vesa
Liikkeenharjoittaja
43
Jämsä
Suonperä
Mauno
työtön
25
Suolahti
Vasara
Ville
Opiskelija
17
Kolari
Ropponen
Saku
Toimitusjohtaja
46
Helsinki
Pynnönen
Jouni
automaatioasentaja
19
Ruokolahti
Iho
Jukka
toimitusjohtaja
52
ESPOO
Timperi
Antti
Tutkija
25
Espoo
Vesalainen
Jouni
koululainen
13
Vihtavuori
Vesalainen
Jarkko
Asiantuntija
34
Vihtavuori
Hakola
Jere
Varastomies
28
Kauhajoki
Liimatainen
Janne
asentaja
27
jyväskylän mlk
Havanka
Jari
Mekaanikko
28
TAMPERE
Laukkanen
Juha
Mekaanikko
35
Savonlinna
Lindström
Mikko
Opiskelija
16
Mikkeli
Penna
Sami
rr-kuljettaja
27
TAMPERE
Penna
Sami
rr-kuljettaja
27
TAMPERE
Penna
Sami
rr-kuljettaja
27
TAMPERE
Penna
Sami
rr-kuljettaja
27
TAMPERE
Penna
Sami
rr-kuljettaja
27
TAMPERE
Luoma
Juha
Piiripäällikkö/NDT-tarkastaja
43
Jyväskylä
Rajamäki
Tapio
Opiskelija
18
Kouvola
Hokkanen
Tuomas
Tarjouslaskija
30
Toivakka
Laitinen
Jani
Teräsmies
26
Kärkölä
SAARINEN
TERO
TOIMITUSJOHTAJA
39
RIIHIMÄKI
Rantanen
Ari
Metallimies/Endurancemies
35
Lappi Tl
Pihlaja
Jere
elokuvatyöntekijä
30
Helsinki
Korhonen
Matti
toimitusjohtaja
55
Pieksämäki
Kaipainen
Petteri
opiskelija
20
Vantaa
Seppänen
Jani
Varastopäällikkö
36
Lahti
Kivikankare
Janne
Ravintolapäällikkö
27
Turku
Lindeman
Marko
DI
31
Espoo
Mäkinen
Taru
Työtön
24
LOIMAA
Ketola
Hannu
MP-asentaja
+45
MELLILÄ
Parviainen
Erik
Varaosamyyjä
28
LOIMAA
Uusitalo
Tuomas
MP-asentaja
21
LOIMAA
Mäntylä
Ville
Koululainen
15
LOIMAA
Salokannel
Mirva
Luutnantti
25
Suomenlinna
Salokannel
Leena
Kätilö
50
ALASTARO
Salokannel
Ari
Hitsari
53
ALASTARO
Härkönen
Timo
Asentaja
+40
ALASTARO
Penkkala
Seppo
Ralli kuski
+50
LIETO
Lankinen
Matti
Tyhjäntoimittaja
41
LOIMAA
Prusi
Tapio
Tyhjiöimuttaja
28
LOIMAA KK
Salokannel
Marko
Hitsaamo vastaava
28
KOJONKULMA
Kulmala
Salme
Muovialan ammattilainen
33
VIRTTAA
Kalmi
Pasi
Rahtari
26
YPÄJÄ
Kulmala
Ari
MP-Asentaja
30
LOIMAA
reinikainen
jouni
yhteyspäällikkö
41
jyväskylä
vanne
timo
insinööri
28
helsinki
Huuhtiainen
Pasi
mp-myyjä
26
Imatra
Ylikoski
Pauli
graafinen suunnittelija
36
Pulkkila
Taavitsainen
Hannu
matkapuhelinasentaja
29
Pieksämäki
-
G-voimateam
-
4
Jyväskylä
johansson
juha
diplomi-insinööri
35
vantaa
Lindstén
Ville
Suunnittelija
29
Järvenpää
Pölkki
Harri
Opiskelija
23
Jyväskylä
Sipponen
Ville
Sotamies
20
Hämeenlinna
Lampela
Tuomo
-
22
Tampere
Pettinen
Petri
Suunnitteluinsinööri
37
Järvenpää
Hyvönen
Jorma
DI
41
Iisalmi
Nikku
Toni
Koululainen
16
Lappeenranta
Nikku
Harri
Työkoneen kulj.
39
Lappeenranta
Mäkinen
Jari
DI
41
Iisalmi
Levänen
Katja
opiskelija
19
Lahti
Kuukasjärvi
Henri
autonkuljettaja
22
Lahti
Helkala
Jarno
Opiskelija
28
Jyväskylä
Piispa
Tiina
Piirtäjä
39
Imatra
Muhonen
Juha
Maalari
37
Ruokolahti
Joukanen
Olli
Projektipääll.
50
Turku
Piispa
Kari
Levyseppähitsaaja
45
Imatra
kuhanen
raimo
malliveistäjä
42
lahti
Haapalainen
Ken
lentokonehuoltomies
33
rovaniemi
Nissinen
Sami
Opiskelija
15
Mäntsälä
Koivisto
Olli
Vahtimestari
39
kauhajoki
Korhonen
Antti
Työpäällikkö
28
VAAJAKOSKI
Jutila
Lassi
Ympäristöinsinööriopiskelija
26
Hämeenlinna
Hannuksela
Eero
ins
42
LAUKAA
uotinen
teppo
tekn.yo.
30
Lappeenranta
Mäki-Korte
Sami
Tietotekniikan Insinööri
30
Espoo
jäkälä
tommi
kit. valvoja
33
kotka
Malinen
Heikki
opiskelija
18
Outokumpu
Hyvärinen
Pekka
opiskelija
18
Outokumpu
Eiranen
Leo
päätoimittaja
56
Padasjoki
Nurminen
Jukka
Menetelmäsuunnittelija
47
Halikko
Karppinen
Pekka
Kunnallistekniikan ins.
45
Jämsänkoski
Ala-Välkkilä
Arto
Automaatioinsinööri
28
Laihia
Vuorinen
Eija
Automaatioins.
25
Äänekoski
Luukko
Jani
Opiskelija/Yrittäjä
19
Tuulos
Lampinen
Harri
Rakennusmestari
45
Jyväskylä
Lautamäki
Petri
Opiskelija
19
Rauma
Kangas
Jussi
Laatuins.
29
Äänekoski
Kalliomäki
Outi
Sopimusassistentti
35
Helsinki
silvennoinen
timo
myyntipäällikkö
40
Laukaa
Fors
Teemu
tstopääll.
32
Jyväskylä
hurskainen
ari
yrittäjä
39
saarijärvi
Castren
Jonne
TJ
29
Jyväskylä
Siekkinen
Sami
Tekninenasiantuntia
38
Jyväskylä
LAPPI
HANNU
TUKKUMYYJÄ
43
ESPOO
Lyytikäinen
Jari
Vuoromestari
43
Jyväskylä
BÅGA
TAISTO
HYDRAULIIKKAMYYJÄ
46
LIEVESTUORE
Närhi
Tero
Projekti Insinööri
36
Jyväskylä
Sorvali
Arto
Toimitsija
45
Helsinki
HANNUS
SIGFRID
KUSKI
43
MAXMO
Kjäll
Sebastian
Yrittäjä
34
Helsinki
Korhonen
Tapio
Liik.harj.
41
Haapajärvi
Ruokonen
Petteri
Opiskelija/Yhdistelmänkuljettaja
23
Mikkeli
Peltola
Ville
opiskelija
22
Tampere
Rantanen
Tero
opiskelia
18
Urjala
Lehojärvi
Ilpo
eläkeläinen
40
Kannus
Arola
Anne
tietopalvelusihteeri
40
Lahti
Rinne
Antti
Opiskelija
25
Espoo
Wikholm
Hans
Eläkeläinen
62
Tampere
Pasi
Uponen
Projektipäällikkö
34
Ylöjärvi
nieminen
Inga
opiskelija
23v
jämsä
korhonen
jorma
sähkömies
43
ristiina
Lehikoinen
Jari
Osaamiskeskuspäällikkö
36
Espoo
Nieminen
Henri
opiskelija
16v
jämsä
Pelto-Huikko
Hannu
Opiskelija
18
Forssa
kuukkanen
kikka
koneistaja
28
Suonenjoki
Lehtinen
Liisa
johtaja
38
Jyväskylä
Lindström
Pirjo
Sairaanhoitaja
50
Hämeenlinna
Tiainen
Timo
sähkömies
45
Tohmajärvi
Ikonen
Ari
DI
43
Helsinki
Tiainen
Tommi
opiskelija
16
Tohmajärvi
Aurén
Mats
TJ
40
ALAVETELI
Haapala
Ilkka
Vuoromestari
48
Kuusankoski
Knaapi
Lauri
koululainen
14
Punkaharju
Kalmari
Janne
Opiskelija
26
Hämeenlinna
Kalmari
Pasi
moottoriasentaja
28
Hämeenlinna
Kyrölä
Marko
DI
34
Tampere
Knaapi
Eero
Metsätalousinsinööri
37
Punkaharju
Laaksonen
Jesse
opiskelija
9
Vantaa
Viilos
Jukka
Työnjohtaja
44
Mikkeli
Pekkonen
Antti
Metallimies
21
tampere
Tuusa
Jyrki
Opistoupseeri
42
Hämeenlinna
Penttilä
Vesa
Myyntijohtaja
49
VANTAA
Hartikainen
Tiia-Maija
lapsi
2
Imatra
Sikiö
Marjo
Yrittäjä
27
Imatra
Hynninen
Juho
opiskelija
16
Juva
Ahdeoja
Markku
opiskelija/maanviljelijä
31
Halikko
Hartikainen
Toni
muoviasentaja
26
Imatra
Murto
Soja
yrittäjä
27
Imatra
Vainikainen
Matti
Opiskelija
18
Tuusula
Troken
Jouko
Seppä
47
Tampere
Nieminen
Simo
Insinööri
65
Hämeenlinna
Markkula
Pentti
Teknikko
60
Pori
Lehtinen
Timo
Oloneuvos
43
Orivesi
Vainio
Topi
Liikkeenharjoittaja
66
Orivesi
Linerva
Keijo
Työtön
53
Kouvola
Vepsäläinen
Jaakko
Laitosmies
47
Tuusula
Laasanen
Reino
Muoviasentaja
55
Pori
Soiluva
Rauli
LVI asentaja
41
Helsinki
Malmberg
Veikko
Opiskelija
24
Tampere
Ruohola
Jari
Levyseppähitsaaja
36
Tampere
Seppänen
Jouni
Rakennusmestari
44
Tammela
Urpalainen
Rauno
Liikkeenharjoittaja
52
Lappeenranta
Voutilainen
Veikko
Autonkuljettaja
57
Lappeenranta
Parikka
Tuomo
Työkaluvalmistaja
42
Nurmijärvi
Kaarre
Jussi
Kuorma-autoasentaja
58
Tampere
Ahola
Marco
Metallityntekijä
32
Urjala
Lehtinen
Timo P
Hall. Maist.
57
Tampere
Nygård
Robin
rengasasentaja
19
Lapinjärvi
Raunio
Mikko
opiskelija
23
Pieksämäki
Paljakka
Jutta
laborantti
21
Helsinki
Raunio
Matti
veturinkuljettaja
51
Pieksämäki
Palviainen
Mauri
vahtimestari
38
Kuopio
Järvinen
Antti
Spol
19
Nurmijärvi
Anne
Hakala
opiskelija
25
Kauhajoki
vanhalakka
esa
moottoripyöräilijä
28
kouvola
Kulmala
Jarkko
työnjohtaja
27
Kauhajoki
Kaltiainen
Jaakko
Autonkuljettaja
22
Vantaa
Tammelin
Jukka
kylmäasentaja
27
nastola
Tuunanen
Miika
Opiskelija
29
Savonlinna
Suhonen
Tarja
varastotyöntekijä
41
Kirkkonummi
Paavola
Heikki
kiinteistönhoitaja
51
Hyvinkää
Laine
Laura
eläkeläinen
56
Hyvinkää
Laine
Terhi
varastotyöntekijä
31
Hyvinkää
Laine
Hannu
maanviljelijä
57
Hyvinkää
Simola
Juha-Pekka
Elintarviketyöntekijä
21
Jokioinen
Rainio
Tuula
Liikkeenharjoittaja
56
Raisio
Rainio
Juhani
Teknikko
55
Raisio
Lehtinen
Veli
Liikkeenharjoittaja
60
Tampere
Alatalo
Aatto
LVI asentaja
51
Vantaa
Prosi
Martti
Varastonhoitaja
54
Karkkila
Rantanen
Esko
Autonkuljettaja
56
Tampere
Paukku
Tarja
Hoitaja
42
Pieksämäki
Rantanen
Matti S
Työnjohtaja
54
Tampere
Paukku
Esa
Opiskelija
17
Pieksämäki
Vartiamäki
Seppo
Puhelinasentaja
52
Pirkkala
Heikkilä
Ari
Liikkeenharjoittaja
53
Tampere
Paukku
Petri
vet.kulj.
43v
Pieksämäki
Ryth
Harri-Matti
Autonkuljettaja
42
Kuvansi
Heiskanen
Kimmo
Opiskelija
23
Joroinen
Rapila
Henriikka
opiskelija
21
pori
viinikainen
aleksi
opiskelija
18
lievestuore
Ihalainen
Jeehu
Koululainen
13
Joroinen
Rauha
Ojainmaa
myyjy
49
kärkölä
Kaunismäki
Hannu
Myyntipäällikkö
28
KURIKKA
Laaksonen
Erja
autoilija
20
Asikkala
Tahvanainen
Markku
Palomies
42
Ilomantsi
Hartikainen
Jussi
Asentaja
27
Varkaus
Hartikainen
Jussi
Asentaja
27
Varkaus
Lång
Markku
Asentaja
45
Vantaa
Määttä
Esa
yrittäjä
50
Kuusamo
Pärssinen
Juho
Opiskelija/ autoharrastaja
19
Paimio
leppänen
kari
lastausvalmistelija
45
nastola
Laiho
Heikki
Työpäällikkö
55
Helsinki
keituri
pekka
tj
52
helsinki
oinonen
kerttu
eläkeläinen
61
helsinki
oinonen
kalervo
isännöitsijä
62
helsinki
oinonen
päivi
artesaani
42
järvenpää
oinonen
miika
opiskelija
18
järvenpää
oinonen
joona
opiskelija
17
järvenpää
oinonen
jari
tj
41
järvenpää
Team Dewalt Racing
kuljettaja
Legends Cars
29
Espoo
Team Womena
4xkuljettaja
Legends Cars
24
Vantaa
Team Wonkaleet
3xkuljettaja
Legends Cars
35
Espoo
Seitsonen
Mika
DI
36
Tervakoski
Korhonen
Tuukka
opiskelija
18
Heinola
niemelä
jussi
opiskelija
23
kotka
Pänttäjä
Samuli
Yrittäjä
25
Vantaa
Lehtonen
Sami
Robotti ohjelmoija
22
Isokyrö
Salonen
Marja
perushoitaja
58
Tuusula
Salonen
Kaarlo
bitumieristäjä
57
Tuusula
sipponen
keijo
hallinhoitaja
41
raisio
Tammelin-Lång
Arja
tka
44
Vantaa
Tarkkanen
Tuula
lastenhoitaja
53
Hyvinkää
Tarkkanen
Markku
autoilija
54
Hyvinkää
Tarkkanen
Virve
ohjaaja
32
Hyvinkää
Eronen
Auvo
rkm
37
Hyvinkää
Kadenius
Jyrki
Kasvatustieteiden maisteri
37
Kirkkonummi
Leppänen
Sari
Fysioterapeutti
34
Vantaa
Tarvainen
Ismo
Opiskelija
24
Mäntyharju
markkanen
kari
autonkuljettaja
40
kuopio
Hautanen
Jenny
opiskelija
21
Turku
Pesu
Panu
autonkuljettaja
38
vääksy
krokberg
jarmo
autonasentaja
42
hyvinkää
Laaksonen
Tarmo
LVI-asentaja
46
Vantaa
Korhonen
Juhani
asiantuntijavirkamies
45
Helsinki
Kiiski
Mikko
mrk-kuljettaja
29
Oulu
Seppänen
Aira
konttorinhoitaja
37
Helsinki
Aschan
Ursula
kirjanpitäjä
38
Helsinki
Jaatinen
Pia
kylmäkkö
28
Lappeenranta
Summanen
Pirkko
kylmäkkö
29
Kajaani
Partanen
Miia
Leipuri
27
Savitaipale
Partanen
Jani
Muusikko
29
Valkeala
Jaatinen
Taija
Kokki
20
Lappeenranta
Seppänen
Pekka
Asentaja
49
Ylämaa
Jaatinen
Kari
Kirvesmies
43
Savonlinna
Laurikainen
Esa
Autonkuljettaja
47
Lappeenranta
Summanen
Harri
Höylääjä
43
Lappeenranta
Summanen
Hannu
Johtaja
48
Vantaa
Pekkala
Pentti
Kiropraktikko
43
Tukholma
Saarela
Hese
Katsastusmies
31
Kuopio
Autero
Pekka
asennuspäällikkö
54
Vantaa
Kirvesmäki
Veera
tietohallintoassistentti
24
Helsinki
Autero
Sami
opiskelija
25
Helsinki
Tamminen
Laura
Projektipäällikkö
27
Vantaa
Salo
Maarit
-
24
Turku
Aarnio
Jukka
Kuljetuspäällikkö
26
Riihimäki
Tuunanen
Markus
Insinööri
30
Espoo
Marttinen
Yrjö
eläkeläinen
63
Kouvola
Peltola
Pia
erikoissiivooja
28
Helsinki
Hakala
Tomi
yksityisyrittäjä
28
Vantaa
Ahola
Juha
opiskelija
18
Anjalankoski
karhunen
matti
autoilija
38
hki
boman
petri
puuseppä
28
varkaus
Holopainen
Teuvo
aluemyyntipäällikkö
43
Vierumäki
Oranen
Iiro
Opiskelija
18
Mikkeli
ojainmaa
simo
yrittäjä
51
kärkölä
ojainmaa
petri
työläinen
21
kärköla
Kuhalampi
Tommi
Insinööri
28
Jyväskylä
Rantakaulio
Ville
opiskelija
17
Luumäki
Koski
Timo
Autoilija
35
Tuusula
Tuokko
Raimo
metllimies
47
Järvenpää
Malinen
Anne
Viestintäassistentti
28
Riihimäki
Wickman
Anders
Hammasteknikkomestari
42
Saksa
Kontiainen
Lauri
opiskelija
18
Sulkava
Heiniö
Kimmo
myyntiedustaja
32
Jyväskylä
HURSKAINEN
RISTO
YRITTÅJÄ
39
KITEE
Räisänen
Kati
farmaseutti
24
Jöms
myllymäki
juha-matti
kunnossapitoasentaja
28
kokemäki
Rohunen
Jukka
Kauppias
19
ylistaro
Huttunen
Ari
Varamies
30
Kuusankoski
Heikkilä
Jari
---
34
Uusikaupunki
Erkkilä
Taneli
Insinööri
24
Seinäjoki
wiberg
fafa
a-kuljettaja
38
helsinki
Heikkinen
Kimmo
Opiskelija
20
Lahti
Laitaharju
Vappu
opiskelija
25
Jyväskylä
Kainulainen
Janne
Työtön
23
Espoo
Lehtinen
Anssi
konsultti
28
Helsinki
Oikkonen
Matti
Korjaamopäällikkö
38
Lappeenranta
Terhivuo
Joosu
tekn. yo
24
Helsinki
Karrinaho
Tomi
Pääkouluttaja
33
Hämeenlinna
Korhonen
Jouni
opiskelija
17
Pieksämäki
Ilves
Mari
Hammashoitaja
25
vantaa
Viljanen
Jouni
Metallimies
41
Tampere
ilomäki
joona
koulul.
12
pietarsaari
ilomäki
marja
äiti
45
pietarsaari
hintsanen
aila
kokki
50
kotka
hintsanen
jarmo
liik.harj.
50
kotka
Kuukkanen
Marko
Työnjohtaja
23
Helsinki
Hyytiäinen
Esa
Maanviljelijä
61
Virtasalmi
Tuominen
Kim
Opiskelija
21
Kotka
Rauos
Juha
Myyntiedustaja
37
Jaala
Salmela
Marko
Tukkuri
32
Tku
Hellström
Peter
myyjä
27
Tku
Granlund
Okku
Yrittäjä
28
HKI
kortelainen
esa
myyntiedustaja
41
vantaa
Pettersson
Jarno
Huoltoteknikko
35
Huutokoski
Nykopp
Juha
järjestelmäsuunnittelija
26
Tampere
Tarvainen
Marko
yrittäjä
32
Virtasalmi
Orhanen
Seve
tarhalainen
6
Järvenpää
Orhanen
Kia
koululainen
11
Järvenpää
Orhanen
Samppa
Koululainen
13
Järvenpää
Orhanen
Kati
KTM
39
Järvenpää
Orhanen
Matti
Yrittäjä
40
Järvenpää
Ronkainen
Sami
huoltomies
27
kuopio
Sironen
Jukka
Hitsaaja
29
Nastola
Pynnönen
Jukka
myyntineuvottelija
29
Pirkkala
Lindström
Henrik
Ryhmäpäällikkö
50
Helsinki
Ovaskainen
Jari
Järjestelmäasiantuntija
37
Tuusula
Syvänen
Timo
Opiskelija
20
Kotka
Laine
Teemu
Automekaanikko
30
Espoo
Ahonen
Veli-Matti
Järjestelmäasiantuntija
50
Jyväskylä
Kemppainen
Jari
Suunnittelija
37
Espoo
Koivurova
Juha
Nuorisotyönohjaaja
47
Jyväskylä
LAINE
JARI
TAKUUKÄSITTELIJÄ
26
ESPOO
orenius
riitta
lähihoitaja
31
vantaa
orenius
tony
mekaanikko
31
vantaa
kokkonen
sampsa
varastomies
32
vantaa
Aulio
Risto
atk-suunnittelija
39
Espoo
arvo
paulsen
eläkeläinen
68
espoo
risto
parkkonen
lihanleikkaaja
28
muurame
hautala
juhani
metsäkoneen kulj.
41
lievestuore
heli
nevala
emäntä
36
tikkakoski
markku
pekkanen
maalari
47
jyväskylä
lauri
pekkanen
myyntipäällikkö
36
helsinki
andrus
kelle
apumies
31
helsinki
pölkki
katarina
opettaja
43
jyväskylä
paula
ijäs
myyjä
46
vaajakoski
ahvenjärvi
tarja
myyjä
38
jyväskylä
myllärinen
petri
pesijä
28
jyväskylä
Lepomäki
Jukka
KTM
38
Espoo
Hiironen
Jarmo
Asentaja
35
Hamina
Tommi
Kurvinen
Kunnossapitomestari
31
Espoo
Kankkunen
Riku
Autoteknikko
28
Savonlinna
Merja
Suotula
monitoimihenkilö
29
Lahti
Fält
jari
varastomies
36
helsinki
Fält
toivo
eläkeläinen
59
helsinki
niittylä
arttu
koestaja
28
helsinki
riihelä
sami
koestaja
27
helsinki
fält
kari
koestaja
27
helsinki
Repola
Kai
-----
26
Nivala
Kotka
Tapio
Insinööri
34
Tuusula
leppinen
jukka
varaosamyyjä
26
kauhajoki
Laine
Urpo
Insinööri
54
Hämeenlinna
Sarvanto
Jani
Myymälänhoitaja/yrittäjä
26
Turku
Suutari
Tuomo
Ohjelmoija
30
Tammisaari
keskimäki
tero
prosessinhoitaja
27
pori
Leikas
Matti
Opiskelija
16
Kauhajoki
Petäjäniemi
Joni
Opiskeilija
20
Ilmajoki
Tuominen
Aaro
tekn. yo
23
Espoo
Jalonen
Juha
opiskelija
21
Jyväskylä
Junttonen
Antti
opiskelija
21
Vantaa
Räsänen
Merja
sihteeri
30
Helsinki
Tikkala
Arttu
Opiskelija
21
Ylihärmä
Pirinen
Auli
Dipl. ins
44
Helsinki
Tujula
A-P
ATK-tukihenkilö
19
Järvenpää
aronen
janne
opiskelija
17
vilppula
Vainionpää
Elina
opiskelija
18
Oulainen
Malinen
Tanja
Myynti-insinööri
30
Hyvinkää
Perälä
Jari
Tuotekehitysinsinööri
38
Ylihärmä
parviainen
aki
opiskelija
18
nilsiä
Pokela
Ville
Opiskelija
23
Vaasa
Haltsonen
Vesa
Suunnittelija
34
Salo
Lottanen
Aki
Konesuunnittelija
35
ex-Savonlinna/Lahti
Järvelä
Petri
Prosessinhoitaja
28
Riihimäki
Ruohola
Jouni
Kunnossapitopäällikkö
39
Pirkkala
Sirkiä
Olli
Painotuotantoassistentti
26
Kerava
Laimio
Jussi
Hallintakeskuspäällikkö
27
Helsinki
Hongisto
Tomi
Ajoneuvoasentaja
26
alastaro
Homma
Esa
katsastusmies
51
Hollola
Mäkinen
Veli-Matti
Tehdastyöntekijä\plm
29
Forssa
Hurri
Pekka
Teollisuuden pintakäsittelijä
35
Hyvinkää
Artiola
Markku
Kilpa-ajaja
46
Valkeala
Söderström
Sami
Insinööriopiskelija
22
Helsinki
Karte
Tommi
liikenneohjaaja
42
Kuusankoski
Merimaa
Jonna
opiskelija
29
Vantaa
Pukkila
Eeva
Opiskelija
18
Turenki
Kaukola
Jari
Asentaja/Koekäyttäjä
25
Vaasa
Vähäkangas
Jani
opiskelija
28
oulu
Hellsten
Vesa
Autonkuljettaja
35
Ylinen
Paukku
Jukka
system administrator
29
Espoo
Miikki
Heidi
Ruokapalvelutyöntekijä
24
Espoo
Paukkeri
Jani
Kokoonpanija
32
Siilinjärvi
Korhonen
Laura
elintarvikealantyönt.
23
Keitele
palosaari
toni
metsäkoneenkulj.
26
oulainen
Koskinen
Veronica
koululainen
7
Espoo
Koskinen
Jorma
ratamestari
72
Turku
Koskinen
Perttu
DI
43
Salo
Alho
Vesa
Yrittäjä
41
Vesilahti
Lahti
Raija
Kotiavustaja
40
Lempäälä
Niiranen
Vesa
Opiskelia
24
jns
niiranen
johanna
kotirouva
31
joensuu
koljonen
teuvo
autoilija
54
vesanto
Ahokainen
Tero
Huoltomekaanikko
31
Lappeenranta
harri
nyykopp
kauppias
30
hyrylä
Tonttila
Mikko
opiskelija
17
Hausjärvi
hongell
tomi
opiskelia
16
kalajoki
Wägg
Jussi
Opiskelija
17
Karjaa
lehtimäki
jutta
teknikko
28
Vantaa
collin
stefan
ins.
28
Vantaa
Kemppainen
Kari
koneteknikko
25
Karstula
Viljanen
Mikko
Autonasentaja
37
Lohja
koskinen
jussi
levyseppähitsaaja
20
kankaanpää
Koljonen
Timo
Autoilija
26
Vesanto
Ruokolainen
Timo
opiskelija
22
Helsinki
Markkanen
Peter
Varastoesimies
32
Vantaa
Nousiainen
Jori
Koululainen
15
Lapinlahti
Mannila
Niko
Sähkömies
19
PIEKSÄMÄKI
Mannila
Timo
Metallimies
22
PIEKSÄMÄKI
Simonen
Jorma
Kirvesmies
39
KARTTULA
Poikolainen
Henna
Myyjä
21
PIEKSÄMÄKI
Haverinen
Marko
painopinnanvalmistaja
25
Nurmes
Vesterinen
Mikko
Tradenomi
22
Jyväskylä
juhola
piia
yrittäjä
24
vantaa
Alho
Kimmo
Yrittäjä
39
Lempäälä
juhola
sami
yrittäjä
26
vantaa
Kuisma
Petri
autoasentaja
18
Somero
Ekola
Tero
Opiskelija
21
Alahärmä
Listenmaa
Heidi
yrittäjä
22
Helsinki
Ojala
Antti
opiskelija
24
Tampere
sola
seppo
oloneuvos
51
turku
WALLIN
KIA
VAUVA
1
VANTAA
peltola
taru
kotiaiti
24
VANTAA
Häkkinen
Pekka
Opiskelija
19
Haukivuori
wallin
jani
autonasentaja
26
vantaa
takala
timo
ajoneuvoasentaja
18
mustasaari
Lindholm
Juha
Konepuuseppä
32
Kinnula
ohtonen
toni
opiskelija
22
sotkamo
nousiainen
markku
tstopääll
51
Helsinki/Pieksämäen mlk
Mannberg
Niina
opiskelija
19
Lapinlahti
Luukkonen
Matti
opiskelija
18
Sonkajärvi
Luukkonen
Juho
opiskelia
16
Sonkajärvi
Hietamäki
Riku
opiskelija
18
Sievi
Ahlroth
Tony
Insinööri
25
Turku
Syyrakki
Tuomas
VIP Customer Manager
24
Kerava
Lepistö
Timo
Viheltäjä
41 v.
Mikkeli mlk
Heimala
Lasse
opiskelija
23
Mikkeli/Luumäki
Hietamäki
Jori
opiskelija
17
Sievi
Kalluinen
Henrik
opiskelija
17
Mynämäki
Lindroos
Timo
Tuotannonesimies
36
Tikkakoski
Lailio
Jukka
ahtaaja
34
nurmijärvi
rajalahti
pasi
autonkuljettaja
28
kokkola
Pulkkinen
Pasi
mv
40
Rantasalmi
Salo
Tuomas
Koneistaja
25
Nurmo
Korpisaari
Sami
sotilas
32
TAMPERE
Pukkila
Jere
Tuleva huippukuski =)
5v
Tuusula
Sinisalo
Sampo
Lattiamies
38
Hyvinkää
Lähteenmäki
Niina
Varastotyöntek.
26
Hyvinkää
Kylmälä
Joonas
opiskelija
16
Suonenjoki
veneskoski
olli
käräjätuomari
58
Tampere/Pirkkala
Hynninen
Sanna
Opiskelija
17
Varkaus
Häkkinen
Jussi
Opiskelija
20
Virtasalmi
Karjalainen
Jani
Opiskelija
27
Tampere
Rasila
Marja
Oulu
Rasila
Jouko
Oulu
Närhi
Juha
hitsaaja
23
Pieksämäki
Hiltunen
Veli-Matti
Suunnitteluinsinööri
45
Leppävirta
Kleimola
Panu
Varaosamyyjä
23
Kokkola
Jaatinen
Timo
toiminnanjohtaja
35
Helsinki
Rissanen
Miikka
Autonkuljettaja
23
Helsinki
Heinänen
Robert
Opiskelija
18
Karjaa
Huupponen
Petri
Asentaja
25
Äänekoski
Siekkinen
Jyrki
opiskelija
23
Jyväskylä
Karjalainen
Mika
Erikoismyyjä
22
Jyväskylä
Roiha
Jarkko
Konttoripäällikkö
32
Mouhijärvi
Virtanen
Janne
DI
32
Aura
Kokko
Juha
Opiskelija
24
Forssa
Koivula
Jyrki
Moottoriasentaja
26
Tampere
Vainionpää
Sami
Työläinen
28
Nurmes
Saarni
Mikko
Projektipäällikkö
26
Vihti
Jukka
Pynnönen
Myyntineuvottelija
29
Pirkkala
-
Joroisten Moottorikerho
-
50
Joroinen
JUNNILA
VESA-MATTI
METALLIMIES
28
EURA
Höök
Joanna
Opiskelija
18
Äänekoski
Tommi
Kurvinen
Kunnossapitomestari
31
Espoo
Tuovinen
Marja
lastentarhanopettaja
38
Joroinen
Leinonen
Ari
asentaja
29
vantaa
Druey
Liisa
Markkinointipäällikkö
30
Arlesheim, Switzerland
karhusaari
teemu
kunnossapitoasentaja
22
nokia
Tuovinen
Asko
Autoilija,MV
37
Joroinen
Lindh
Stefan
hitsaaja
39
Kokkola
Lindh
Anne
palveluneuvoja
37
Kokkola
Huusko
Mikko
opiskelija
21
Lappeenranta
Lehtonen
Matti
DI
33
Helsinki
Koljonen
Anne
Kirjanpitäjä
27
Kajaani
Hannula
Toni
varastotyöntekijä
20
kotka
Koikkalainen
Jarno
laboratorioinsinööri
31
Helsinki
Holopainen
Juho
Opiskelija
17
Varkaus
Kuusijärvi
Anu
Koneinsinööri
24
Anjalankoski
Koskiniemi
Valtteri
vakuutusvirkailija
29
Helsinki
Hirvonen
Ville
Resurssisuunnittelija
23
Klaukkala
Hujanen
Henrik
Materiaaliyhdyshenkilö
47
Jyväskylä
Ojala
Jukka
Opiskelija
25
Espoo
Kamula
Tomi
Opiskelija
16
Oulu
Levo
Janne
Opiskelija
25
HKI
Heikka
Harri
-
29
Turku
Karppinen
Jari
opiskelija
21
Turku
Jaakkola
Markku
opiskelija
24
Turku
mäkipää
anu
kassa
30
helsinki
Hautala
Toni
opiskelija
18
kemijärvi
Moilanen
Antti
opiskelija
19
Haukivuori
Riikonen
Jukka
toimittaja
40
Ruokolahti
Kilpijoki
Markus
Automaatioinsinööri
26
Kangasala
Ilmonen
Markus
Opiskelia
23
Liminka
Örthen
T. Örthen Ky.
mp-liike
20
Vantaa
Tuuliluoto
Tommi
Asentaja
30
Helsinki
Kärkkäinen
Olli
Opiskelija
18
Kontiolahti
Örthen
Tauno
Liikk.harjoittaja
56
Vantaa
Ratilainen
Joni
Opiskelija
16
Polvijärvi
Leskinen
Timo
sähköas.
46
Kajaani
Dahlberg
Tommi
Kylmälaite asentaja
22
Pieksämäki
Laine
Marjo
Toimistosihteeri
38
Vantaa
Linnansuu
Asko
Järjestelmäpäällikkö
54
Kaarina
Vaisto
Pekka
piiripäällikkö
40
Helsinki
Koivisto
Jarmo
Mainospiirtäjä
47
Espoo
Salonen
Olli
suunnitteluinsinööri
41
Tampere
Levo
Pirjo
Tj
51
Espoo
Kylä-Kaila
Jyri
Insinööri
24
Naantali
Räisänen
Martti
liikharj
51
Jyväskylä
Laine
Raimo
isännöitsijä
56
Espoo
Nurminen
Juha
Tullisihteeri
42
Kauniainen
Salo
Acke
Ylioppilas
18
Kokkola
Janhunen
Sami
Opiskelija
21
Lappeenranta
Ollitervo
Sakari
opiskelija
20
Tornio
Selinheimo
Antti
Insinööri
26
Loimaa
Toivonen
Vesa
Production development Engineer
36
Salo
Verho
Risto
Rak.mestari
55
Espoo
Verho
Risto
Rak.mestari
55
Tervakoski
Holmström
Christian
-
33
Parainen
Sjöblom
Toni
Insinööri
27
Turku
Ahlroth
Daniel
Ins. Työnjohtaja
28
Mustio
Bridger
Alan
Freelance toimittaja/valokuvaaja, yrittäjä
51 v
Helsinki
Sjöblom
Jenni
Laskentapäällikkö
27
Piispanristi
Sundholm
Sami
Suunnittelija
25
Helsinki
Sundholm
Riitta
Toimistosihteeri
50
Tuusula
Sundholm
Pentti
Tiehöylänkuljettaja
48
Tuusula
Karhunen
Tero
Huoltopäällikkö
32
Vantaa
Maijala
Jarmo
työnjohtaja
36
LOPPI
Siltalahti
Kari
Sähkölaitosasentaja
41
Naarajärvi
Sommarberg
Tuomo
Sähkölaitosasentaja
56
Pieksämäki
Koskinen
Hannu
varastomies
18
Helsinki
Koskinen
Raimo
automekaanikko
45
Helsinki
Kiivanen
Tapio
Technical editor
44
Hyvinkää
Hakulinen
Jari
NC-ohjelmoija
31
Joensuu
Nurmi
Mika
Asentaja
29
Raisio
Kotro
Saku
Opiskelija
26
Juva
Toivonen
Janne
Lentäjä
47
Espoo
Tuominen
Rasmus
"Päämekaanikko"
2,9
Mänttä
Olkkonen
Jani
Järjestelmäasiantuntija
29
Helsinki
Karvinen
Lauri
Projekti-insinööri
26
Nurmijärvi
Hallgren
Niclas
Puutarhuri
35
Espoo
Hermunen
Mauno
Opiskelija
15
Helsinki
mattfolk
kenneth
yrittäjä
38
kristiinankaupunki
Siltala
Mika
Opiskelija
16
Vihti
Lahtinen
Risto
Yrittäjä
36
Nurmijärvi
Mattila
Harri
ajoneuvo asentaja
20
Juva
Mauravaara
Timo
Yrittäjä
43
Lohja
aaltonen
leena
toim.työn.tek.
52
iittala
Heimonen
Henri
Järjestelmäasiantuntija
29
Helsinki
Kuparinen
Riitta Kaarina
Ravitsemispäällikkö
56
Hämeenlinna
Kuparinen
Erkki Ensio
Myyjä
58
Hämeenlinna
kotamies
maija-liisa
perushoitaja
47
hämeenlinna
Salakari
Lauri
Opiskelija
24
Turku
UTRIAINEN
ARTTU
KOULULAINEN
7
PIEKSÄMÄKI
Pyykkö
Juha
Maanmittausteknikko
42
Pyhäselkä
Matilainen
Timo
Elektroniikka-asentaja
34
Kajaani
Halen
Klaus
Myymäläpäällikkö
32
Espoo
Korhonen
Kati
Lähihoitaja
28
Pieksämäki
Puumala
Matti
opiskelija
26
Veteli
muuri
mikko
yksityisyrittäjä
25
kotka
Mäkinen
Antti
23
Lempäälä
jammal
daniel
opiskelija
17
Espoo
räsänen
riikka
kotiäiti
28
vantaa
collin
magnus
sähköasentaja
26
vantaa
Sarholm
Markku
Autokuljettaja
21
Espoo
Koistinnen
Kosti
Opiskelia
18
Tuusniemi
keinänen
pentti
opiskelija
17
Kuopio
Koivisto
Seppo
teekkari
20
Tampere
Kokko
Salme
eläkeläinen
69
Imatra
Hautanen
Arto
Opiskelija
22
Jyväskylä
Hyvönen
Tomi
Yrittäjä
23
Juva
Moisio
Timo
Johtaja
35
Hyvinkää
Naumanen
Toni
Prosessinhoitaja
27
RAISIO
nykänen
tuula
johtaja
33
naarajärvi
Rusila
Matti
Lukiolainen
18
Raahe
Ahlgren
Jan-Erik
Opiskelija
20
Turku
Hartikainen
Tommi
Datanomi
19
Kauhava
Haapamäki
Jouni
Opiskelija
16
Ilmajoki
Kiuru
Jouni
Konesuunnittelija
33
Nastola
Raukomaa
Theo
opiskelija
16
Helsinki
Järvinen
Terttu
asiakaspalvelu
52
Vantaa
Visuri
Markku
Toimitusjohtaja
27
Oulu
Mustonen
Esa
Konesuunnittelija
31
Hyvinkää
Mertojoki
Matti
Järjestelmäsuunnittelija
29
Joensuu
Saarenmäki
Kimmo
Huoltopäällikkö
21
Vähäkyrö
Lehto
Samuli
Opiskelija
18
Kisko
Sepponen
Marko
tietoliikenneasentaja
26
Vantaa
Christersson
Svea
Tuotannonohjaaja
41
Veikkola
Haapasaari
Teemu
Koululainen
16
Veikkola
Laamanen
Toni
opiskelija
18
Hyvinkää
Haapasaari
Kari
Nosturinkuljettaja
42
Veikkola
Tikka
Jyrki
Opiskelija
21
Mikkeli
Karimaa
Joona
Opiskelija
16
Fiskari
Mäkelä
Mikko
Konsultti
27
Espoo
Tikkanen
Tom
Aikuisopettaja
33
Kiuruvesi
Uimonen
Samu
Ohjelmistosuunnittelija
28
Lappeenranta
Laakso
Kari
TkT
59
Helsinki
Nyström
Manu
Insinööri
25
Turku
Ropponen
Janne
opiskelija
26
Jyväskylä
Lamminen
Timo
työnjohtaja
45
Turku
Redsven
Visa
Tutkija
36
Joensuu
Tarvainen
Päivi
toimistotyöntekijä
25
Suolahti
Kela
Jaakko
Opiskelija
17
Tornio
Puputti
Jarno
Opiskelija
20
Huittinen
Karjalainen
Pasi
Painaja
36
Turenki
Koillinen
Mikael
tutkija
34
Turku
Toljamo
Eero
opiskelija
19
Rovaniemi
Lahtinen
Jani
opiskelija
21
Loviisa
Järvinen
Teemu
Opiskelija
19
Vantaa
Mäenpää
Jyrki
Opiskelija
22
Espoo
Hauhia
Markus
Opiskelija
17
Vantaa
Heino
Jani
Opiskelija
18
Helsinki
Pikkarainen
Pasi
Opiskeli
16
Porvoo
Paajanen
Hans
Autonkuljettaja
24
juva
pikkarainen
juha
opiskelija
18
porvoo
Tuomola
Kalevi
Insinööri
32
Forssa
Iljin
Tuomo
insinööriopiskelija
21
Raisio
Ikonen
Kari
Elektroniikka-asentaja
29
Ylämylly
Enroth
Niklas
Opiskelia
16
Kajaani
Kumpulainen
Mika
Opiskelija
17
Vihti
Hankonen
Sanna
Opiskelija
25
Oulu
Koskenniemi
Jarkko
duunari
31
Oulu
Pulkkinen
Tomi
Opiskelia
17
Suonenjoki
Eränen
Olli
Service manager
47
Jyväskylä
Salonen
Joona
Yksityisyrittäjä
24
Vantaa
Suopellonmäki
Matti
linja.auton kuljettaja
52
Hietama
Räikkönen
Anssi
Edustaja
52
Vaasa
Kortelainen
Riikka
Opiskelija
18
Pirkkala
Kortelainen
Katja
Opiskelija
22
Pirkkala
Kortelainen
Helena
Internetohjaaja
52
Pirkkala
Kortelainen
Pekka
Kirvesmies
55
Pirkkala
Valkonen
Timo
Aputyöntekijä
43
Peiposjärvi
Sänkimaa
Hanna
myyntiassistentti
31
Tuusula
haakana
aki
asentaja
35
lpr
Heinonen
Pekka
Mp-myyjä
23
Halikko
Mäkipää
Kimmo
Myymäläpäällikkö
29
Helsinki
Tammilehto
Juha
Veturinkuljettaja
47
Kouvola
pajula
marko
opiskelija
18
heinola
PARTANEN
TOM
TJ
45
HYVINKÄÄ
Berg
Jan
Opiskelija
24
Turku
Reijonen
Tuire
Opiskelija
16
Joensuu
Rusanen
Juhani
Toimitusjohtaja
45
Lohja
Elonen
Timo
opiskelija
17
Fiskars
Aho
Jukka
Asentaja
49
Raahe
Hynninen
Mika
järjestelmäinsinööri
30
Tampere
Riihikoski
Marko
sorvaaja
36
Nokia
Ikonen
Matti
LVI asentaja
40
Vantaa
Koskinen
Kari
Insinööri
37
Vammala
Ahonen
Jyri
Sovellusoperaattori
26
ESPOO
ervanko
ville
huoltoteknikko
26
turku
Liimatainen
Voitto
Traktoriasentaja
25
Äänekoski
Laukkanen
Sampo
laatuvastaava
29
Tampere
mansikka
mikko
työnjohtaja
30
kempele
Valtonen
Miika
mp-varaosamyyjä
22
Imatra
Laine
Matti
Teknikko
36
Jyväskylä
Pantsar
Henrikki
DI
29
Lappeenranta
nordman
toni
liikenneopettaja
26
helsinki
Hernberg
Iikka
muusikko
33
KIIMINKI
Lehtoranta
Tero
Racing/testaus koordinaattori
34
Rovaniemi
Huotelin
Kimmo
Jääpalloilija
29
Edsbyn
Neste
Petteri
Duunari
29
Hyvinkää
Pekkarinen
Reeta
opiskelija
26
Edsbyn
Saravalta
Mika
myyntipäällikkö
37
Nummela
Pöllänen
Vesa-Matti
Lukkoseppä
49
Kankaanpää
Saikkonen
Timo
IT-Päällikkö
19
Vantaa
Packalén
Daniel
ylikonstaapeli/tutk.joht
47
Porvoo
Nikula
Johanna
Opiskelija
23
Teerijärvi
Kyllönen
Pasi
Automaatioteknikko
30
Kuhmo
Ylönen
Kirsi
ph
45
Pieksämäki
Ylönen
Esa
Veturinkulj.
46
Pieksämäki
Heikkinen
Jukka
Opiskelija
23
Imatra
nevalainen
eero
maanviljelijä
39
juuka
Nättilä
Markku
asentaja
47
Tornio
Piessa
Eero
yrittäjä
48
Tornio
andersson
henry
opiskelija
18
varkaus
Kari
Seppo
yrittäjä
50
Tornio
nissinen
raili
kiinteistö välittäjä
42
varkaus
hartikainen
ville-veikko
opiskelia
18
varkaus
Lohtander
Mika
Tutkija
30
Lappeenranta
leppänen
petri
tietoliikenneasentaja
33
helsinki
kosunen
jonne
opiskelia
18
varkaus
seppälä
tommi
opiskelia
18
varkaus
Huuha
Sami
Opiskelija
22
Sievi
nissinen
esa
aluepäällikkö
47
varkaus
vänttinen
mikko
koneistaja
20
varkaus
lappalainen
juska
opiskelia
18
varkaus
heino
sami
opiskelia
18
varkaus
venäläinen
toni
opiskelia
18
varkaus
tullila
jouni
opiskelia
18
varkaus
reinikainen
jani
opiskelia
18
varkaus
pakarinen
antti
opiskelia
18
varkaus
nissinen
simo
opiskelia
18
varkaus
Seppänen
Juha
opiskelija
19
Jyväskylä mlk
Häkkinen
Mika
puuseppä
36
Tornio
Häkkinen
Päivi
myyjä
29
Tornio
Äijälä
Markku
Taittaja
48
Helsinki
Ponkala
Lauri
opiskelija
13
Tornio
Ponkala
Jarmo
myyjä
43
Tornio
Kekarainen
Jani
Ohjelmistoasiantuntija
27
Helsinki
Penttinen
Pekka
opiskelija
24
Turku
Juvonen
Riitta Orvokki
Myyntineuvottelija
43
Vantaa
Pennala
Johanna
toimistosihteeri
35
Riihimäki
Vaskuu
Virpi
Tuotemyyjä
30
Tampere
markkanen
ville
-
33
joensuu
Välimaa
Jarno
Opiskelija
26
Turku
Härkönen
Mikko
Koneistaja
22
loimaa
Närhi
Jari
Erikoisammattimies
42
Pieksämäki
muurman
mikko
nosturiasentaja
36
hamina
kukkola
toni
nosturiasentaja
19
valkeala
helin
samuel
nosturiasentaja
27
kouvola
vuori
aki
koneasentaja
34
anjalankoski
Annala
Jari
Koneteknikko
28
Hyllykallio
Erkkilä
Tarja
Team Leader
38
Kullaa
Aho
Jussi
Opiskelija
20
Helsinki
Anttila
Jouni
insinööri
36
Kaarina
Erkkilä
Altti
Tuotannonsuunnitelija
41
Kullaa
VIITALA
HEIKKI
TOIMITUSJOHTAJA
32
OULU
Anttonen
Lasse
Tietoturva-asiantuntija
25
Espoo
Mustalahti
Juha
-
29
Pirkkala
Mustalahti
Raija
Röntgenhoitaja
56
Pirkkala
Mustalahti
Niilo
Linja-auton kuljettaja
58
Pirkkala
Karjalainen
Jussi
Ostopäälikkö
25
Oulu
kinnunen
kari
puutarhuri
42
lohja
Kostiainen
Antti
BBA
26
Helsinki
Mustalahti
Timo
Paperimies
23
Pirkkala
ylikankahila
risto
korjaamon johtaja
48
lappeenranta
Sonninen
Henri
Opiskelia
17
Lapinlahti
Mäkelä
Jaakko
DI
35
Helsinki
Mäkelä
Pekka
Tuotepäällikkö
35
Mikkeli
Juslin
Ari
Luokkahitsari
46
Pilkanmaa
Jääskeläinen
Lauri
Peruskoululainen
12
Perheniemi
Hammarström
Richard
Toimihenkilö
41
Mustasaari
Mynttinen
Hannu
hitsaaja
52
Riihimäki
parta
seppo
hieroja
23
mäntyharju
Jokinen
Jarkko
Tuotekehitysinsinööri
26
Toijala
Sepänmaa
Arto
Toim.Joht.
38
Mikkeli
Manner
Patrick
Jälkimarkkiniontipäällikkö
33
Vantaa
Koskenniemi
Kimmo
Insinööri
33
oulu
Karjalainen
Ari
Suunnittelija
44
Kajaani
Aalto-Hietikko
Janet
osastosihteeri
27
Kankaanpää
Lipponen
Kari
laatuassistentti
28
Varkaus
Tiihonen
Kai
insinööri
44
Kajaani
Pryhl
Tapani
SW designer
27
Lahti
Jaatinen
Kari
lehtori
48
Kajaani
Hakamäki
Ismo
Työnsuunnittelu- ja laatuteknikko
42
Kylmäkoski
Hänninen
Pekka
Työmies
42
Luosto
Weiste
Kirsten
artenomi
28
Kauniainen
Salmela
Eila
SMD operator
53
Kiiminki
Lastikka
Kari
Ylempi toimihenkilö
23
Nokia
Lastikka
Kari
Ylempi toimihenkilö
23
Nokia
Lastikka
Kari
Ylempi toimihenkilö
23
Nokia
Lastikka
Kari
Ylempi toimihenkilö
23
Nokia
Koskinen
Olli
Järjestelmäasiantuntija
34
Lohja
Hakulinen
Tatu
Etumies
26
Kitee
Saarinen
Jarno
Koonpanoasettaja
23
TAMPERE
Alho
Tommi
Autonkuljettaja
25
Piikkiö
Hakkola
Esko
Ennakkohuoltaja
46
Mustasaari
Lappi
Jari
Insinööri
43
Varkaus
glad
sami
lvi-asentaja
27
kangasala
Sallinen
Ville
Järjestelmäasiantuntia
25
Vantaa
Holopainen
Sanna
Kotiäiti
20
Varkaus
Ravattinen
Vesa
Prosessimies
43
Joutseno
Mynttinen
Merja
insinööri
45
Riihimäki
Kurkinen
Eero
Palveluneuvoja
56
Kajaani
korhonen
tuomas
opiskelija
15
iisalmi
Skeber
Dmitri
ATK-asentaja
21
Helsinki
Hinkkuri
Pasi
insinööri
33
Mäntyharju
Bister
Mika
Opiskelija
11
Mänttä
Aholin
Harri Tapani
Metallimies
50
Savonlinna
Salonen
Pasi
automaatioasentaja
18
jämsä
Bister
Seppo
Asentaja
42
Mänttä
Tuittu
Tapio
yrittäjä
46
Saarijärvi
aaltonen
niko
yrittäjä
29
porvoo
Ojamo
Jukka
toimitusjohtaja
47
ESPOO
Tuppurainen
Heikki
Projektipäällikkö
26
Espoo
Virnala
Riikka
Myymäläpäällikkö
23
Espoo
Volanen
Piia
kassaesimies
31
Hollola
Katajamäki
Mika
myyntiedustaja
37
Hollola
Maijala
Jyrki
toimitusjohtaja
40
Rovaniemi
Mursu
Jukka
Asiakasneuvoja
21
Kuusamo
hirn
mikael
mekaanikko
26
espoo
Wikström
Jocke
Tarjoilija
28
Vantaa
Kontinen
Vesa-Matti
Teekkari
22
Lappeenranta
Hiltunen
Asko
Suunnittelija
41
Espoo
puustjärvi
tommi
kokki
35
syvänniemi
Koskinen
Hannu
Koneistaja
45
Kerava
mäkinen
sami
As/hits.
27
Nokia
kärävä
liisa
operaattori
51
lappeenranta
Korpi
Sari
Mikrotukihlö/Opiskelija
35
Porvoo
Keinänen
Joel
Insinööri
25
Helsinki
Taskinen
Jarkko
metallimies
22
Pieksämäki
Louhula
Pekka
Autonkuljettaja
23
Vantaa
Vuorinen
Esa
Tyhjäntoimittaja
38
Nurmijärvi
Ahonen
Kerkko
Insinööri
32
Kotka
Sivula
Mika
Yrittäjä
32
Lahti
Mikkola
Toni
Opiskelija
22
Tampere
Härkänen
Kati
mainoshoitaja
29
Mikkeli
Kiiskinen
Ari
Mek.suun.
31
Oulu
Horto
Harri
Toimitusjohtaja
39
Kotka
Toronen
Hannu
CNC-koneistaja
44
Kotka
Suurhasko
Jose
Yrittäjä
38
Turku
Raittila
Totti
Yrittäjä
32
Mikkeli
järvikari
jyrki
operaattori
48
porvoo
Koskenniemi
Ilkka
KTM
31
Kerava
Koponen
Mika
yrittäjä
42
Helsinki
Ylönen
Miikka
Opiskelija
18
Pieksämäki
Nieminen
Toni
Opiskelija
24
Turku
PENNALA
HEIKKI
YRITTÄJÄ
46
SEINÄJOKI
Nybom
Sami
opiskelija
29
Helsinki
koivisto
tuomo
opistoupseeri
27
säkylä
halonen
pasi
opistoupseeri
35
köyliö
Laamanen
Ari
Kehityspäällikkö
47
Vantaa
Firsov
Grigori
opiskelija
14
Svetogorsk
sievinen
keijo
huoltopäällikkö
42
helsinki
ryhänen
mikko
mp-myyjä
46
Iisalmi
Sundström
Teemu
Pankkitoimihenkilö
21
Nurmijärvi
Honkimaa
Harri
Työnsuunnittelija
49
kuusankoski
Penttilä
Mauri
Toim.johtaja
63
Hyvinkää
Mehtonen
Timo
Järjestelmäasiantuntija
43
Helsinki
Penttilä
Sauli
Myyntipäällikkö
31
Hyvinkää
Pirttilä
Hannu
Yrittäjä
43
Hämeenlinna
Sami
Majaniemi
Järjestelmäasiantuntija
30
Helsinki
Klemetti
Erno
Opiskelija
18
Kajaani
Taavitsainen
Juha
Opiskelija
17
Iisalmi
Pesiö
Kari
Vuorokorjaaja
47
kuusankoski
Volanen
Petri
-
26
Forssa
jäppinen
jari
mp-asentaja
32
imatra
Leiritie
Sami
Virkamies
37
Vihti
soldan-pahlman
marjo
tarvikemyyntipäällikkö
34
vantaa
Rantamäki
Sami
Prole
38
Hyvinkää
Mäkelä
Pasi
Jälkimarkkinointipäällikkö
31
Mouhijärvi
Mäkinen
Antti
Konttorinjohtaja
46
Kajaani
Grönman
Juha
Koneenasentaja
20
Pori
Hykkyrä
Tommi
Kodintekniikan asiatuntija
30
Orimattila
karjalainen
jussi
työmies
26
tampere
Heikkinen
Simo
Johtaja
49
Kajaani
Happo
Mika
Toimitusjohtaja
33
Kajaani
alanen
iina
kauppatäti
24
pori
alanen
iina
kauppatäti
24
pori
salo
markku
rekkamies
29
kangasala
Laitinen
Petri
varastomies
32
Vantaa
Laitinen
Petri
varastomies
32
Vantaa
Mansikkamäki
Harri
DI
30
Espoo
Vuori
Jussi
ATK-tukihenkilö
29
Forssa
Niemelä
Seppo
opiskelija
17
Hyvinkää
Meiseri
Mika
Ylläpitäjä
33
Helsinki
Kurtze
Raymond
-
57
Helsaingfors
Seppä
Matti
Kaupungininsinööri
58
Virtasalmi (mökki)
siponen
mikko
opiskelija
24
Espoo
ratinen
veli-pekka
varastopäälikkö
34
vantaa
Pesonen
Jukka
Automaation suunnittelija
42
Bryssel
hirvonen
tero
eläkeläinen
44
lappeenranta
Ylimäki
Tero
Suunnittelija
33
Helsinki
KARVONEN
JONAS
MYYJÄ
25
ESPOO
Aula
Eva
rakennusinsinööri
24
Turku
Tuokko
Kalevi
ins
58
Espoo
Töyrylä
Marko
Myyjä
32
Vantaa
Tyynelä
Kristian
Optikko
31
Helsinki
Mäkinen
Juha
Talonrakennusmestari
47
Pirkkala
Timonen
Juha
Atk-suunnittelija
43
Kuopio
Tuomela
Juuso
lukiolainen
16
Järvenpää
Haatainen
ANU
lähihoitaja
26
Hyvinkää
PALANDER
JARNO
MYYNTINEUVOTTELIJA/FYSIOTERAPEUTTI
29
VANTAA
satama
marko
kuljetusesimies
35
uusikylä
Leskinen
Johannes
Opiskelija
21
Joensuu
Toivonen
Toni
Moottoriasentaja
35
Vantaa
STÅHLBERG
KALE
MEKAANIKKO
51
VANTAA
KOKKO
TARJA
RESK.HOITAJA
51
VANTAA
Maja
Marianne
toimistotyöntekijä
55
Lahti
Kärmeniemi
Martti
Sähköteknikko
51
Helsinki
Hankonen
Jukka
Asiakaskouluttaja
34
Isokyrö
Winter
Taru
opiskelija
8
Elimäki
Winter
Anita
sosionomi
33
Elimäki
Winter
Juha
Graafinen jälkikäsittelypäällikkö
35
Elimäki
Kari
Niki
Opiskelija
18
Turku
Asikainen
Kari
tietoliikenneasentaja
47
Launonen
Pasanen
Risto
Työnjohtaja
39
Riihimäki
Vehviläinen
Juhani
Ostaja
52
Varkaus
Malmiala
Esko
Projekti-insinööri
34
Hausjärvi
Niemelä
Ville
vesileikkaaja
25
Vaasa
Parviainen
Neija
Markkinointiassistentti
32
Vantaa
Hanninen
Ari
Konsultti
26
RMK
Rantamaa
Kari
yrittäjä
33
Tornio
Karttunen
Antti
Varaosapäällikkö
54
Helsinki
Koskinen
Sirpa
Vakuutusvirkailija
45
Helsinki
Stigell
Jatta
rakennusinsinööri
39
Nurmijärvi
Tauria
Arto
toimitusjohtaja
60
Hamina
PÄIVI
KUURASUO
RÖNTGENHOITAJA
43
RIIHIMÄKI
koikkalainen
ari
toimitusjohtaja
40
pieksämäki
Laitiola
Jukka
Jälkimarkkinointtipäällikkö
34
Riihimäki
Yllö
Kimmo
yrittäjä
44
Espoo
Ridanpää
Arto
Huoltoteknikko
47
Ylistaro
Komonen
Kari
Ri
47
Helsinki
Painilainen
Tomi
Atk-harjoittelija
22
LAHTI
Juvonen
Jouni
Myyntiryhmäpäällikkö
43
Riihimäki
Juvonen
Jouni
Myyntiryhmäpäällikkö
43
Riihimäki
Juvonen
Jouni
Myyntiryhmäpäällikkö
43
Riihimäki
Luumi
Petri
kokki
35
Koria
Klemetti
Päivi
datanomi
33
Turenki
Luumi
Risto
luutnantti
57
Rautjärvi
Luumi
Sirkku
pakkaaja
57
Rautjärvi
Miettinen
Kirsti
pakkaaja
54
Porvoo
Mäntylä
Tiia
kokki
23
Porvoo
Miettinen
Satu
kokki
28
Porvoo
Luumi
Markus
tarjoilija
27
Porvoo
Saastamoinen
Marko
prosessivastaava
30
Mikkeli
Pelkonen
Markku
Opiskelija
21
Helsinki
Tuhkanen
Miso
Lajittelija
30
Varkaus
Pentti
Silja
opiskelija
22
Imatra
koskenvuori
lassi
eläkeläinen
52
kaarina
hokkanen
tero
automekaanikko
20
helsinki
Sahlsten
Pekka
Key Account Manager
40
Helsinki
Sonkki
Tero
Varaosamyyjä
25
Raisio
Savolainen
Tomi
Opiskelija
20
Kuopio
Korhonen
Juho
Opiskelija
16
Helsinki
Herva
Juha-Matti
Myymäläpäällikkö
23
Rovaniemi
Paakkari
Tuomo
Eläkeläinen
64
Mäntyharju
Paakkari
Tuula
Eläkeläinen
58
Mäntyharju
Harju
Markku
Maatalousyrittäjä
30
Lohtaja
Putkonen
Mikko
vartija
23
Tampere
Paakkari
Ville
Opiskelija
15
Mäntyharju
Tiilikainen
Mikko
opiskelija
25
Jyväskylä
joakim
lunden
säglare
29
drumsö
Saari
Sami
toimittaja
34
Riihimäki
Aalto
Ville
Opiskelija
17
Varkaus
Kärkkäinen
Tero
Koneenkuljettaja
27
Lieksa
Hendry
Scott
Lentokonemekaanikko
19
Tampere
T
Mika
Opiskelija
20
Luumäki
Karjalainen
Matti
opiskelija
19
Orimattila
Lemberg
Jani
palveluvalmistelija
26
Loppi
Ketonen
Kirsi
mikrotukihenkilö
22
Äetsä
eräpolku
teemu
tehdastyöläinen
28
Nurmijärvi
hartikainen
mirva
kotiæiti
28
mantsala
juha
kauhanen
hitsari
27
kerava
Mylläri
Sami
Tietoliikenneasentaja
22
Nokia
Vierelä
Markku
Opiskelija
22
Jyväskylä/ Rovaniemi
Vuorinen
Joel
Opiskelija
20
Helsinki
Reinikainen
Kalle
Opiskelija
23
Helsinki
Kokkosuo
Erno
Laivasisustaja
22
Loimaa
Onnela
Juho
Laivasisustaja
19
Loimaa
hytönen
jani
auton viritteliä...
28
vantaa
väänänen
ville
opiskelija
19
helsinki
Sokura
Olli-Pekka
Opiskelija
19
Lappeenranta
Kulkula
Sebastian
opiskelija
24
Tampere
Tapanainen
Mikko
kunnossapitoasentaja
28
hyvinkää
Arffman
Ville
Opiskelia
15
Siilinjärvi
Tikka
Markku
työmies
31
nokia
Tirkkonen
Ville
opiskelija
20
Jyväskylä
Kuivala
Mikko
Opiskelija
15
Parkano
haapasalo
antti
koululainen
15
espoo
Kumpulainen
Markku
teknologiapäällikkö
39
Lahti
Lätti
Ari
johtaja
38
Vantaa
TORIKKA
ARTO
ASENTAJA
44
RAISIO
LOPONEN
RAIMO
ELÄKELÄINEN
66
LIETO
LOPONEN
MARKKU
JOHTAJA
42
TURKU
LOPONEN
ANNE
MYYJÄ
42
TURKU
LOPONEN
HARRI
TOIMITUSJOHTAJA
44
TURKU
Pajula
Tuomo
Rajavartija
28
Janakkala
kapanen
minna
lasten hoitaja
32
rajamäki
kapanen
ari
kivimies
34
rajamäki
pehkonen
sari
myyjä
18
rajamäki
kärkkäinen
mikko
metsuri
25
tuusula
pehkonen
anna-mari
tarjoilija
20
rajamäki
tanila
teemu
hitsari
27
hyvinkää
pehkonen
pirita
lähihoitaja
25
rajamäki
linström
juha-matti
tehdas työläinen
23
rajamäki
tallberg
mika
yrittäjä
28
rajamäki
juuri
toni
autonasentaja
29
nurmijärvi
mämmi
saara
myyjä
26
rajamäki
hirvonen
mikko
talonrakentaja
29
rajamäki
Kuittinen
Petteri
opiskelijha
23
Järvenpää
koponen
henri
veneenrakentaja
27
kuopio
Kurko
Pyry
sähkölaitosteknikko
56
Kotka
Puttonen
Aki
Vartija
22
Porvoo
Jääskeläinen
Olli
koneenkulj.
22
Juva
Annala
Jaakko
Opiskelija
24
Espoo
Laitinen
Aki
-
22
Lapinlahti
Sundell
Johan
yo
20
Espoo
Majamäki
Harri
Liikennelentäjä
38
TUUSULA
vanhanen
timo
opiskelija/vastaanottovirkailija
22
helsinki
Kari
Joni
Vartija
19
Järvenpää
Välimäki
Rauno
Osastonjohtaja
45
Kauhajoki
kaire
mirjam
johtaja
30
hki
harju
vesa
BCB-jäsen
42
nastola
Rahtu
Lea
saraanhoitaja
38
Kokemäki
Rajala
Ville
Opiskelija
17
Kouvola
Mirjamo
Stefan
salainen agentti
31
Helsinki
Sinisalo
Vesa
Opiskelija
18
Orimattila
Tamminen
Samuli
yrittäjä/autonkuljettaja
27
juva
tabell
jani
autokorikorjaaja
19
Suomusjärvi
Salmela
Timo
Jääkäri
22
Tampere
Kolari
Anssi
Opiskelija
17
Leppävirta
Bäckman
Daniel
koululainen
13
Virtasalmi
Bäckman
Johannes
opiskelija
17
Virtasalmi
Bäckman
Anna
opiskelija
18
Virtasalmi
Leponiemi
Teemu
pikimies
24
Orivesi
matikainen
niko
opiskelija
15
rauma
kuisma
mika
myyjä
28
espoo
Leponiemi
Lasse
opiskelia
21
Vaasa
Ikonen
Petri
Paperimies
26
Kouvola
Kangas
Topias
Opiskelija
21
Oulu
Rusanen
Susanne
Tarjoilija
22
Lohja
Härkänen
Jaana
Laskenta-assistentti
39
Vantaa
Sinkkonen
Pauli
Asentaja
41
Vantaa
anttila
teemu
opiskelija
14
vantaa
Heino
Jami
IV-as.
24
Turku
Korpiaho
Aki
opiskelija
19
Helsinki
Korhonen
Jyrki
CNC- koneistaja
31
Pieksämäki
Jousa
Tomi
Pomo
30
Hki
Jousa
Tomi
Päälikkö
30
Hki
Henttonen
Pauli
yrittäjä
42
Kokemäki
MARKUS
NIEMENPERÄ
-
29
KIRKKONUMMI
Lyytikäinen
Eero
varusmies
20
turku
Martikainen
Toni
Myyjä
25
Kerava
Marjovuori
Tommi
kojeistoasentaja
21
Tuusula
Pesonen
Tessu
Vartija
8
Lappeenranta
Pesonen
Ville
NDT-Tarkastaja
20
Lappeenranta
Pesonen
Varpu
Merkonoomi
46
Lappeenranta
Pesonen
Pekka
laadunvalvonta insinööri
46
Lappeenranta
SUNI
KIMMO
TOIM.JOHT.
49
TURKU
Peltonen
Heka
Ryhmäesimies
38
Orimattila
Kemppi
Matti
Merkonomi
47
Helsinki
hyvärinen
raimo
kaivinkon kulj
39
haapavesi
Pasanen
Pasi
Kirvesmies
31
Imatra
Kaartinen
Heikki
Toimitusjohtaja
48
Kotka
Ruoppa
Elina
Opiskelija
22
Kouvola
Riepula
Veli-Matti
yrittaja
28
Helsinki
Miettinen
Teppo
opiskelija
16
pieksämäki
Palomäki
Tapsa
yrittäjä
46
Salo
Särkkä
Jussi
Lukiolainen
17
Oulunsalo
Parikka
Tuomo
työkaluvalmistaja
42
Nurmijärvi
Pylkkönen
Samuli
Kerholainen
5
Hyvinkää
Pylkkönen
Satu
Koululainen
10
Hyvinkää
Pylkkönen
Suvi
koululainen
13
Hyvinkää
Kallio
Reima
Opiskelija ,Artenomi amk
23
pyhäranta
Palomäki
Jori
Insinörtti
32
PORI
Hänninen
Jarkko
Autonkuljettaja
38
Ruokolahti
Niemi
Riikka
Yrittäjä
26
Hartola
Vepsäläinen
Anni
Toimitusjohtaja
39 v.
Tuusula
Kirjalainen
Pekka
Yrittäjä
35
Kouvola
salmela
virva
myyjä
22
oulu
Forsman
Jaakko
Ekonomi
27
Helsinki
Haaparanta
Heikki
Projektiassistentti
26
Helsinki
Kadenius
Rainer
autonkuljettaja
20
Oulu
Runtti
Mirja
työtön
19
Oulu
Tervonen
Jyrki
Insinööri
33
Tuusniemi
Veijonen
Roope
Opiskelija
15
Helsinki
tikkanen
jari
varastomies
38
vantaa
Korkman
Marjatta
Eläkeläinen
75
Vaasa
Kivelä
Monika
Lähihoitaja
40
Vaasa
Niemistö
Miia
Lähihoitaja
23
Seinäjoki
Lehtimäki
Miia
Koululainen
8
Mustasaari
Porentola
Mika
Autonkuljettaja
25
Vaasa
Syrjämäki
Olavi
Huoltomies
53
Mustasaari
Syrjämäki
Helinä
Lähihoitaja
50
Mustasaari
Porentola
Tapio
Käyttöpäivystäjä
51
Vaasa
Lehtimäki
Rolli
Vahti
10
Vaasa
Keiski
Pasi
Juustomestari
28
Vaasa
Viljakainen
Sami
opiskelija
27
Mikkeli
Auvinen
Anssi
Opiskelija
27
Savonlinna
Lehtimäki
Tapio
Kokooja
32
Vaasa
Kamppi
Mika
Autonasentaja
27
juva
Lehtimäki
Marika
Lähihoitaja
26
Vaasa
Kiviniemi
Minna
Kassa
32
oulu
Manninen
Harri
Yrittäjä
32
oulu
Limblad
Pertti
Yrittäjä
45
Jyväskylä
Ojanen
Simo
-
23
Vantaa
Ström
Päivi
Foto-Myyjä
44
Jyväskylä
Wanhatalo
Raimo
Jauhaja
28
Vantaa
Tinakari
Risto
Autoteknikko
43
Pieksämäki mlk
Ström
Heikki
Opiskelija
18
Jyväskylä
Rautavirta
Matti
kiint.hoit.
46
Tuusula
Piipponen
Hanne
palvelutyöntekijä
22
Muurame
Venäläinen
Marko
Opiskelija/lehdenjakaja
23
Muurame
kamlin
marianne
opiskelija
24
turku
hietanen
tapio
yrittäjä
31
masku
Hoikkala
Timo
Opiskelija
25
Tornio
Hirvonen
Marcus
Työtön
20
Lappeenranta
pirinen
mikko
puuseppä
26
riihimäki
Dahlroos
Tommi
Opiskelija
18
Nakkila
hytonen
simo
ensihoitaja
25
kuopio
Malla
Paajanen
KTL
39
Helsinki
Siltalahti
Seppo
rehtori
61 v
Vantaa
salmela
kauko
Autonkuljettaja
52
Jääli
salmela
eila
SMD operator
53
Jääli
Kinani
Karim
valokuvaaja
43
Siuntio
Kinani
Sirkka
sairaanhoitaja
45
Siuntio
Horsma-aho
Eemi
koululainen
15
Ylöjärvi
Lehtimäki
Timo
yrittäjä
40
Valkeakoski
Helkkala
Kristiina
pakkaaja
49
Rusko
Rantala
Hannele
myyjä
52
Naantali
Salminen
Kai
koneasentaja
42
Rauma
Kallio
Niina
myyjä
29
Humppila
Mäkelä
Sari
toimistotyöntekijä
33
Rauma
Kananen
Jenni
opiskelija
18
Helsinki
Järvinen
Miika
kirvesmies
28
Helsinki
Köykkä
Mira
opiskelija
25
Hämeenlinna
Kananen
Timo
huoltomies
48
Helsinki
Rantala
Jarmo
elem. t.
55
Naantali
Ali-Laurila
Jouni
ajoneuvoasentaja
33
Uiki
Virtanen
Tapio
metallimies
-
Vaasa
Ossi
Jari
hitsari
25
Vaasa
Virtanen
Arja
-
38
Vaasa
Paakkunainen
Sari
asiakasneuvoja
36
Vaasa
Eloranta
Mika
koekäyttäjä
30
Nokia
Laitinen
Sanna
Maalari
32
Kuopio
Outinen
Ari
projekti atk
38
Helsinki
Piispa
Mirva
laskentatoimihlö
36
Helsinki
Paakkonainen
Timo
-
47
Vaasa
Näkki
Tuukka
vanerityöntekijä
32
Mikkeli
laitinen
maunu
opiskelia
---
hankasalmi
Vallin
Pasi
sitomakoneen hoitaja
28
Porvoo
Hyvärinen
Teija
lentokoneasentaja
41
Helsinki
Uuskoski
Cati
opiskelija
15
Vantaa
Raussi
Mari
opiskelija
17
Vantaa
Karvonen
Jari
autoasentaja
38
Hankasalmi
Pellinen
Tomi
mittamies
30
Varkaus
Tonteri
Jouko
asentaja
41
Tampere
Nissinen
Jan
sähkömies
32
Heinävesi
Vahlqvist
Anne
operaattori
22
Rauma
Vahlqvist
Mika
-
22
Rauma
Paasimaa
Janne
kuorma-autonk.
21
Oulu
Hirsikorpi
Mari
huoltamomyyjä
21
Oulu
Pietilä
Antti
-
20
Oulu
Laatikainen
Vesa
yrittäjä
38
Vantaa
Stenroos
katja
osastosihteeri
32
Helsinki
Etu-Seppälä
Eija
ostaja
28
Salo
taalasmaa
seppo
työtön
50
suomi
Heimo
Jyrki
myyjä
35
Salo
Makkonen
Anssi
prosessinhoitaja
35
Hankasalmi
Manninen
Marko
asentaja
31
Hankasalmi
Tuomi
Turkka
myyjä
26
Kokemäki
Häkkinen
Jukka
Myyntiedustaja
45
Halkokumpu
Niemi
Heikki
prosessinvalvoja
40
Harjavalta
Häkkinen
Pasi
opiskelija
16
Pieksämäki mlk
Karvonen
Veikko
koneistaja
35
Jyväskylä
Teittinen
Esko
duunari
20
Lempäälä
Liikaluoma
Arja
myyjä
33
Uusikaupunki
Häkkinen
Jouni
opiskelija
18
Pieksämäki
Taavitsainen
Keijo
ahtaaja
42
Uusikaupunki
Sipilä
Kari
opiskelija
17
Alavieska
Similä
Satu
sosionomi
24
Alavieska
Sipilä
Tero
asentaja
24
Alavieska
Pohjolainen
Leila
ostoreskontra
47
Helsinki
Hyvärinen
Merja
-
44
Eskilstuna
Saren
Marko
opettaja
27
Turku
Eronen
Harri
Huoltoasentaja
41
Pieksämäen maalaiskunta
Ahvenlampi
Janne
mp-asentaja
35
Turku
Ylhäinen
Sami
julkikalustaja
27
Nastola
Suoniemi
Jouni
levyseppä / hitsaaja
40
Uusikaupunki
Mika
Jaskari
putkihitsari
35
Vaasa
Pöntinen
Anne
Yrittäjä
27
Mikkeli
Pöntinen
Elias
Teräsmies
35
Mikkeli
Kolehmainen
Eija
Koulunkäyntiavustaja
37
Kontiolahti
Sund
Niklas
-
19
Kotka
Havia
Pasi
Design Engineer
27
Oulu
Tammela
Niklas
opiskelija
19
Vantaa
Tammela
Niklas
opiskelija
19
Vantaa
Kelloniemi
Sami
Autonkuljettaja
25
espoo
Leppänen
Ville
Opiskelija
19
Rovaniemi
lång
ville
asentaja
22
espoo
Loponen
Mikko
Opiskelija
16v
Turku
Suomi
Tero
FT eng
32
Munchen
Juvonen
Outi
IT spesialisti
28
Neubiberg, Saksa
turunen
mikko
opiskelija
16
pieksämäki
Kirjavainen
Antti
opiskelija
23
Hämeenlinna
Kyander
Mikko
Kokki
21
Tuusula
kailio
seppo
päälämmittäjä
39
kuusankoski
Hellström
Niko
Sähköasentaja
23
Sauvo
Nikkarikoski
Antti
Naval Architect
28
Pori
Pieksämäen
Urheiluautoilijat
ry
40
Pieksämäki
Laitonen
Petri
Projektipäällikkö
27
Pieksämäki
Keivi
Oy
yritys
-
Pieksämäki
Motor Racing JK
Dream Team
team
-
Pieksämäki
Sunstar
Ky
yritys
-
Pieksämäki
Lappalainen
Ismo
Työnsuunnittelija
41
Jäppilä
Ky
Sunstar
yritys
-
Pieksämäki
Oy
Keivi
yritys
-
Pieksämäki
Dream Team JK
Motor Racing
team
-
Pieksämäki
Juvonen
Elisa
projektiassistentti
49
Pieksämäki
Lintunen
Mervi
kouluttaja
38
Pieksämäki
Urheiluautoilijat
Pieksämäen
ry
40
Pieksämäki
tynkkynen
tanja
paikkaaja
29
savonlinna
molonen
karo
autonasentaja
26
kotka
Ekblom
Mikko
Lentokoneasentaja
28
Jämsänkoski
Rytkönen
Reino
EVP.Majuri/insinööri
64
Tampere
Tenhunen
Joona
opiskelija
16
Iisalmi
Leikas
Riitta
Ter.kesk.avustaja
47
Pieksämäki
Leikas
Toivo
Eläkeläinen
77
Hällinmäki
Leikas
Kaisa
Opiskelija
18
Pieksämäki
Leikas
Hannu
Veturinkuljettaja
50
Pieksämäki
Heiskanen
Veli-Pekka
Vartija
21
Pieksämäki
Hämäläinen
Raimo
Veturinkuljettaja
47
Imatra
Nikula
Kaija
Tuontihuolitsija
39
Mäntsälä
Westman
Sebastian
Opiskelija
17
Porvoo
Vehviläinen
Martti
eläkeläinen
65
Pieksämäki
Uuksulainen
Jari
suunnittelija
32
Muurame
Mustonen
Antti
Merkonomi
19
varkaus
Ahokas
Risto
Opetusupseeri
34
Hamina
Sartomaa
Marianne
painopinnanvalmistaja/tulostaja
40
Pieksämäki
Hietanen
Helena
lastenhoitaja
47
Espoo
Jantunen
Teemu
Järjestelmäasiantuntija
24
Turku
Saarinen
Timo
DI
36
Rajamäki
Putkonen
Heino
Oloneuvos
56
Juva
Romanainen
Lassi
opiskelija
25
Lappeenranta
Putkonen
Heino
Oloneuvos
56
Juva
tiihonen
petri
insinööri
37
lohja
Teppo
Kosonen
asentaja
22
tuusula
Kosonen
Kimmo
dieselasentaja
29
kerava
Kosonen
Petra
perushoitaja
29
kerava
Kasanen
Tero
Opiskelija
19
Varkaus
Toropainen
Jyrki
Yksikön päällikkö
54
Kangasala
Toropainen
Jyrki
Yksikön päällikkö
54
Kangasala
Merentie
Miska
Rahoitusneuvoja
29
Helsinki
Toropainen
Jyrki
Yksikön päällikkö
54
Kangasala
Karjalainen
Sari
ATK-kouluttaja
33
Naarajärvi
Malinen
Timo
Opiskelia
20
Korkeakoski
Kaikkonen
Petri Antero
Työnjohtaja
34
Naarajärvi
VEHVILÄINEN
TIMO
LIIKENTEENOHJAAJA
44
PIEKSÄMÄKI
Pohjonen
Susanna
Kirjanpitäjä
37
Lahti
Ramstedt
Antti
Atk-tuki henkilö
39
Vampula
Kinnunen
Roosa
Liikunnanohjaaja
24v
Kinnula
Riihiluoma
Esa
asentaja
34v.
Lappväärtti
Uuttu
Jarmo
Asentaja
48v.
Vaasa
Uuttu
Markku
Asentaja
50v
Vaasa
Paakkinen
Tero
Opiskelija
21
Joensuu
Väisänen
Marko
sairaankuljettaja
33
Siilinjärvi
Romppanen
Jari
Päihdetyöntekijä
36
Kontiolahti
Tamminiemi
Toni
Liikennesuunnittelija
28
Jyväskylä
hannula
jani-pekka
puuseppä
20
karijoki
Lihavainen
Timo
Rak. ins.
33
Espoo
Karppinen
Paula
bioanal.
27
Helsinki
Huttunen
Markku
systeemipäällikkö
42
Järvenpää
tuppurainen
hannu
työtön
28
kuopio
Rautalappi
Juhani
DI
38
TOIJALA
Lintunen
Timo
Moottoritarkastaja
44
helsinki
Nieminen
Rainer
rakennusmestari
53
Espoo
Alatyppö
Kari
Yhteyspäällikkö
39
Kerava
Suhonen
Jouni
sairaalainsinööri
35
Leppävirta
Marttinen
Kalle
Osastopäällikkö
33
Vantaa
Matomäki
Jukka
IT specialist
44
Helsinki
Hörkkö
Timo
It tuki
30
VANTAA
Jämsen
Jukka
Lähettäjä
29
VANTAA
Junnila
Anssi
Pääluottamusmies
37
Turku
Lepola
Eija
projektiasiantuntija
45
Riihimäki
Salmenius
Päivi
kassa
29
juva
Salmenius
Antti
ostaja
28
juva
Nevaranta
Juha
sähkösuunnittelija
38
Hyvinkää
lehtonen
kari
projektipäällikö
33
Nummela
Tiainen
Erkki
Työnjohtaja
38
Pori
Nyman
Timo
Toimitusjohtaja
35
Nummela
Tikkaoja
Petteri
Service specialist
29
Nurmijärvi
Kauppinen
Esa
RKM
43
Kirkkonimmi
Niinimaa
Markku
Huoltopäällikkö
50
Hyvinkää
Tuovinen
Eero
Metsätalous yrittäjä
35
Rautavaara
Mattila
Jari
Mekaanikko
29
Turku
Taponen
Toni
Huoltoneuvoja
28
Turku
Tuulos
Otso
As.palv.virk
41
Vantaa
Pylkkönen
Tiina
mth
34
Hyvinkää
Huovinen
Ossi
opiskelija/amk
21
mikkeli
kauklahti
maaret
prosessoija
24
espoo
savonen
satu
opiskelija
21
kotka
Alho
Janne
Sähköasentaja
19
Nokia
ahonen
karri
paperimies
24
kotka
Koivusaari
Jyrki
Eläkeläinen
60
LIETO
huomanen
pasi
teräsmies
33
imatra
elgland
kai
varastomies
27
espoo
Tikka
Kirsi
varastotyöntekijä
32
Vantaa
Lipponen
Juha
aukorinkorjaaja
24
kaarina
Jääskeläinen
Risto
DI
45
Espoo
Piironen
Tapani
Yrittäjä
44
Oripää
Minkkinen
Jarkko
Koneistaja
25
Konnevesi
Tuuva
Reima
Supervisor
28
Vantaa
Söderlund
Kaj
Kolmivaihekilowattituntimittariasiantuntija
35
Turku
Salonen
Pekka
varaston hoitaja
55
lammi
Kumpula
Janne
opiskelija
20
Kempele
Kallionpää
Heidi
Koulunkäyntiavustaja
34
Turku
moksen
arsi
toim.joht
31
mijas
Luukkonen
Jesse
Opiskelija
13
Imatra
Luukkonen
Riitta
Myyjä
42
Imatra
Lahtinen
Niko
Opiskelija
18
Turenki
Karhinen
Mikko
Automaatioasentaja
28
Vantaa
Krigsholm
Joni
opiskelija
17
Helsinki
Vänskä
Jani
Opiskelija
18
Vantaa
Luukkonen
Janne
Opiskelija
17
Imatra
Luukkonen
Kalevi
Veturinkuljettaja
43
Imatra
Huovila
Jukka
DI
42
Taipalsaari
Puikkonen
MArko
ins.opiskelija
26
Vaasa
Vehviläinen
Juha
Autonkuljettaja
22
kaarina
Mäkelä
Toni
rakennuspeltiseppä
26
Ilmajoki
Koljonen
Jani
Opiskelija
20
Espoo
Ruoko
Jaakko
Automaalari
20
Tampere
Sallinen
Nina
työtön
24
Lahti
Naukkarinen
Ari
Järjestelmä suunnittelija
46
Jyväskylä
Härkönen
Erja
opiskelija
39
Savonlinna
Loikkanen
Sami
Myyjä
28
Helsinki
Porentola
Marko
Juustomestari
29
Vaasa
Krökki
Simo
Opiskelija
17
Lahti
Savolainen
Kati
Myyntiassistentti
26
Kajaani
Hulkkonen
Vesa
Painaja/Yrittajä
39
Pieksämäen Maalaiskunta
Haarala
Miikka
opiskelija
23
Uusikaupunki
Lappalainen
Teemu
Myyjä
23
Kajaani
Salmén
Henry
Opiskelija
16
Lahti
Lievonen
Pauli
DI / Liikkeenjohdon konsultti
48
Siilinjärvi
Hituri
Kari
Kirvesmies
22
Vammala
Viljanen
Heidi
Opiskelija
19
Vammala
Viljanen
Heidi
Opiskelija
19
Vammala
Virtanen
Janika
Parturi-kampaaja
23
vammala
Hänninen
Mikko
tekn. yo
23
Lappeenranta
alastalo
anniina
opiskelija
25
irlanti
Mielonen
Lauri
opiskelija
21
Espoo
Härkönen
Jaakko
Koneistaja
22
Helsinki
Kilpeläinen
Fredrik
Opiskelija
18
Helsinki
Metsola
Pasi
opiskelija
18
Helsinki
Laaksonen
Jani
opiskelija
22
Turku
Hayashi
Juha
Testausinsinööri
29
Essen
Hanni
Matti
Golfkentänhotiaja
18
Espoo
Hiltunen
Matti
Konsultointijohtaja
42
Helsinki
Winter
Anneli
Laskuttaja
42
Helsinki
tennilä
kimmo
varasto työntekijä
22
riihimäki
HAKKINEN
TOMI
YRITTÄJÄ
29
NOKIA
laakkonen
ilmari
laboratorioinsinööri
35
lappeenranta
Kantola
Niko
Markkinointipäällikkö
27
Klaukkala
Nieminen
Kimmo
Myyjä
30
Turku
Vesterbacka
Kari
Kytkijä
37
Vaasa
Suojanen
Pekka
Gynekologi
23
Tampere
Johansson
Kaj
Opiskelija
18
Helsinki
Ståhlberg
Niklas
Opiskelija
22
Pernaja
Kinnunen
Visa
Automaatioasentaja
22
Porvoo
Krank
Raija
ryhmäavustaja
57
Kangasala
Määttä
Jarmo
Järjestelmäasiantuntija
40
Helsinki
Saarinen
Timo
Ylempi toimihlö
35
Helsinki
Pitkänen
Timo
Kouluttaja
41
Hyvinkää
saarinen
kari
helikopteriohjaaja
59
espoo
Niskanen
Heikki
Insinööri
53
Lapinlahti
Könönen
Saila
dipl.ins.
41
Espoo
Strandberg
Jukka
Optikko
40
Lohja
Ojanen
Juha
tekn.yo
22
Tampere
Salminen
Ari
Asentaja
40
VALKEALA
Myyryläinen
Sari
insinööri
38
Helsinki
Heikkinen
Raisa
lähihoitaja
19
Joensuu
Lallo
Rane
MP-Hörhö
34
Imatra
Koskela
Rauno
Opettaja
40
Oulu
Yrjölä
Esko
Tietoliikenneinsinööri
50
Vantaa
velin
teppo
työm.
26
lemi
Åberg
Lasse
opiskelija
22
Riihimäki
Karhunen
Samu
opiskelia
16
Kuopio
Roukka
Päivi
emäntä
39
Punkalaidun
Korte
Juha
Huolto
37
Kerava
Saari
Jukka
Huoltoteknikko
39
Pieksämäki
Krank
Anssi
Tarkastaja
57
Ruutana
Ruponen
Juhani
Maanviljelijä
60
Savonlinna
Aska
Aila
Toimistosihteeri
37
Kuopio
Anttila
Tommi
Kehitysinsinööri
30
Nurmijärvi
Hyytiäinen
Tea
Opiskelija
7
Pieksämäki
Hyytiäinen
Essi
Opiskelija
12
Pieksämäki
Hyytiäinen
Johanna
Matkailumerkonomi
39
Pieksämäki
Leed
Mikko
Varastopäällikkö
28
Rauma
Hyytiäinen
Miika
Opiskelija
15
Pieksämäki
Hyytiäinen
Ari
Huoltoteknikko
43
Pieksämäki
Jokinen
Tommi
Opiskelija
16
Espoo
Leed
Heikki
Myynti-insinööri
32
Hyvinkää
Kotikivi
Tero
verkostosuunnittelija
26
Turku
Vartiainen
Vesa
Opiskelija
17
Kangasala
Vaarne
Mikko
Toimihenkilö
29
Ulvila
Närvänen
Jani
Auonkuljettaja
27
Tampere
Ylinen
Kalle
Työtön
19
Hattula
Kanerva
Petri
Koulutuspäällikkö
39
Espoo
Paakko
Vesa
insinööri
41
Lappeenranta
minkkinen
jyri
ajoneuvoasentaja
23
saarijärvi
Humla
Jorma
Motoristi
44
Pertunmaa
Hakala
Juhana
opiskelija
23
Kokkola
Penttilä
Veli-Markus
DI
48
Espoo
Paajanen
Jonna
Koululainen
14
Kuukanniemi
Kaikkonen
Hanna
opiskelija
19
Varkaus
Lähteenmäki
Heikki
opiskelija/kadetti
22
Hanko
Lindberg
Ossi
Opiskelija
25
Rauma
Tero
Saikkonen
Opiskelija
19
Kempele
Hämäläinen
Mirja
opiskelija
20
Helsinki
Hämäläinen
Juuso
korvauskäsittelijä
26
Helsinki
Mäntynen
Ilkka
Yrittäjä
49v
Mäntyharju
Gröhn
Patrik
opiskelija
19
Porvoo
andersson
jan
asiakaspäällikkö
32
Kirkkonummi
Keskinen
Jussi
Insinööri
29
Helsinki
Tammi
Tomi
Opiskelija
19
Harjavalta
Kääriäinen
Sami
ohj.suunnittelija
29
Oulu
soikkeli
jukka
manager
34
Hki
Täppinen
Fjalar
Insinööri
58
Pohja
Lehtomäki
Jouko
Sivari
23
Tampere
kiuru
tommi
toimitusjohtaja
40
hyvinkää
Vääriskoski
Jouni
järjestelmäasiantuntija
37
Helsinki
Räsänen
Jusa
Kuningas
24
Helsinki
Salminen
Juho
opiskelija
20
lappeen Ranta
Raivio
Armi
merkonomi
29
Suolahti
Blomqvist
Mira
Toimihenkilö
29
Porvoo
Eskelinen
Kari
Siirtolaiteasiantuntija
42
Kuopio
Ikäheimo
Kaj
FysioterapeuttiAMK
44
Espoo
Ylimutka
Jukka
Ohjelmistosuunnittelija
21
Helsinki
Kiukas
Minna
agrologi
25
Tampere
Tuominen
Kirsi
opiskelija
21
Kuopio
Tiainen
Jukka
DI
27
Helsinki
HILTUNEN
MATTI
KUORMA-AUTONKULJ.
32
HYVINKÄÄ
Savolainen
Timo
opiskelija
22
Lappeenranta
Hämäläinen
Jouko
Ryhmäesimies
51
Helsinki
leskinen
timo
seppä
20
kangasniemi
Palonen
Asko
Varastomies
28
Jyväskylä
Liukola
Aaro
Järjestelmäasiantuntija
37
Lohja
Nuutinen
Pasi
opiskelija
22
Lappeenranta
Kouvo
Kim
opskelija
17
Lahti
Raivio
Seppo
Autonkuljettaja
33
Suolahti
Kesonen
Timo
Asentaja
47
Palokka
Manninen
Jarmo
asentaja
35
lievestuore
immonen
veli-pekka
toimitusjohtaja
42
hyvinkää
Mikkonen
Jorma
Johtaja
57
Vaasa
Tuomi
Hannamari
biotekn.ins.
30
Juva
Rautiainen
Asta
Opiskelia
16
Mikkeli
Klemetti
Raimo
Engineering Manager
39
Oulu
Hänninen
Juuso
Opiskelija
18
Mikkeli
Kujala
Matti
Motoristi
41
Nurmijärvi
Hooli
Markku
Insinööri
36
Espoo
Ramu
Jussi
piskelija
22
Mikkeli
Suojanen
Ilona
opiskelija
24
Helsinki
SALKOSALO
JANNE O
METALLIM
29
pieksämäki
Pesonen
Pekka
DI
44
Espoo
virolainen
ville
opiskelija
19
jäppilä
väänänen
matti
opiskelija
34
mikkeli
räisänen
osmo
merkonomi
20
varkaus
Järvinen
Jari
Motoristi
35
Hyvinkää
Laaksonen
Petteri
Opiskelija
24
Tampere
Rantaniemi
Tero
Kehityspäällikkö
32
Oulu
Westerberg
Timo
kirvesmies
25
Helsinki
Mikkonen
Pekka
City Manager
37
Oulu
Jurvanen
Markku
Asentaja
36
Tuusula
Koponen
Kai
järjestelmäasiantuntija
26
Jyväskylä
Jurvanen
Katariina
CRM-tukihenkilö
35
Tuusula
Jussila
Timo
toimitusjohtaja
29
Pieksämäki
Siitonen
Juha
Kehityspäällikkö
43
Hyvinkää
Simonen
Marko
Järjestelmäasiantuntija
26
Riihimäki
Pärssinen
Matti
Kehityspäällikkö
28
HELSINKI
Helin
Sami
Opiskelija
21
Lempäälä
Puumalainen
Tuomas
Myyntipäällikkö
29
Helsinki
Leppäkorpi
Tapio
liik.tark.
57
Kerava
Punkkinen
Mika
Paperimies
32
KSNK
Värtinen
Joonas
Tuotepäällikkö
27
Helsinki
Toivola
Seppo
oloneuvos
+60
Lappeenranta
Vihavainen
Heikki
rakennusmestari
46
Virtasalmi
Järvinen
Jarmo
huoltopäällikkö
45
Vantaa
Hytönen
Teemu
Opiskelija
22
Varkaus
Rusila
Pia
opiskelia
22
Helsinki
Virtanen
Eeva
opiskelia
18
Janakkala
Mattila
Juha
Tekninen myyjä
27
Hamina
SODERLUND
pedro
HUOLTOTEKNIKKO
28
HELSINKI
Tynkkynen
Ismo
mekanikko
32
Imatra
Ojala
Juha
Tekninen myyjä
32
Anjalankoski
Järnstedt
Jarkko
Tekninen myyjä
33
Anjalankoski
Lanki
Juha
Tekninen myyjä
29
Anjalankoski
Lanki
Esa
Katsastusmies
29
Anjalankoski
Lyytikäinen
Mika
kehitysinsinööri
29
Tampere
Kela
Lari
DI
23
Oulu
Haanpää
Sami
rr-kuskintapainen
28
Pieksämäki
luukkonen
henrik
asentaja
21
helsinki
Huiskonen
Arto
DI / rr-kuljettaja
41
Tuusula
Flink
Jarmo
lennonvalmistelija
40
Helsinki
Niskanen
Jarmo
rakennusmestari
34
Jyväskylä
Makkonen
Ari
sähköasentaja
32
eura
Pöyhönen
Anu
kanslisti
33 v.
Virtasalmi
Vauhkonen
Sirpa
toimistovirkailija
49
Virtasalmi
Tinakari
Lauri
Maaseututoimen johtaja
47
Virtasalmi
saarinen
marko
peltiseppa
27
helsinki
Melanen
Teemu
Terminaalityöntekijä
26
Helsinki
Korpinen
Rauno
Varastomies
43
Lohja
Eirtola
Pia
Yrittäjä
32
Helsinki
Tuokko
Juha-Mikko
Sähköasentaja
50
Juva
Hölli
Eero
Fysioterapeutti
31
Helsinki
Tolonen
Pekka
Muurari
47
Karttula
Koikkalainen
Satu
Myymäläpäällikkö
30
Pieksämäki
Tolonen
Jussi
Opiskelia
20
Kuopio
Koikkalainen
Timo
teknikko
35
Pieksämäki
leppänen
keijo
varastotyöntekijä
28
espoo
Puurunen
Pekka
koululainen
15
Pieksämäki
Rinne
Niko
Esimies
29
Helsinki
Koskinen
tom
opiskelija
22
helsinki
Hakamäki
Tuuli
opiskelija
20
Lahti
Krouvi
Markku
myyjä
36
Vantaa
mutka
mika
trukinkuljettaja
34
savonlinna
Partti
Osmo
Paperikoneenhoitaja
60
Kuusankoski
Saarinen
Noora
myyjä
20
Hämeenlinna
KOIVIKKO
JOUNI
SEKATYÖMIES
36
IMATRA
KÄHKÖNEN
MARKKU
METALLIMIES
38
IMATRA
Kinnari
Heikki
kultaseppä
49
Turku
rossi
juhani
metsäkoneasentaja
34
suolahti
Långström
Don
Asentaja
19
Kirkkonummi
Manner
Niko
Opiskelija
22
Somero
Tammelin
Juha
Opiskelija
18
Pori
Lehtonen
Pekka
Traktorik.
57
Pori
Lehtonen
Raili
Osastonhoitaja
51
Pori
Mustonen
Miia
opiskelija
21
Äänekoski
Rönn
Ann-Helen
Assistantti
36
Mustasaari
Ruokolainen
Sami
Koululainen
7
Nurmes
Ruokolainen
Santtu
Koululainen
10
Nurmes
niemi
juha
opiskelia
17
lappeenranta
Mustonen
Soili
----------
----------
Pieksämäki
Raitavuo
Santeri
----------
----------
Pieksämäki
Raitavuo
Samuli
----------
----------
Pieksämäki
Raitavuo
Joni
----------
----------
Pieksämäki
Raitavuo
Jarno
----------
----------
Pieksämäki
Raitavuo
Eetu
----------
----------
Pieksämäki
Raitavuo
Minna
----------
----------
Pieksämäki
Raitavuo
Minna
----------
----------
Pieksämäki
Raitavuo
Ari
---------
------
Pieksämäki
Boman
Jukka
koneenkokooja
23
Suolahti
Nahkuri
Marko
työmies
34
espoo
Pölönen
Kimmo
Vuorovastaava
31
Lieksa
Vehnilä
Tuomo
autonkuljettaja
23
Vantaa
Valkiainen
Pekka
Opiskelija
21
Puumala
manninen
petri
muovikoneasentaja
27
karstula
Räihä
Jukka
Huoltoedustaja
45
ESPOO
Vallo
Pekka
Opiskelija
21
Oulu
Virtanen
Ilpo
insinööri
36
Kerava
Lammi
Jarmo
Ohjelmistosuunnittelija
49
Vnataa
Wahlroos
Ville
Opiskelija
18
Raisio
Wahlroos
Ville
Opiskelija
18
Raisio
Salminen
Tero
Huoltomestari
47
Tampere
Jokela
Jorma
Sähköins.
28
Espoo
Häkkinen
Henry
Varastomies
21
Kerava
Matiskainen
Jarno
Kirvesmies
22
Porvoo
laimio
matti
insinööri
55
jyväskylä
Kieksi
Hans
Toimitusjohtaja
55
Roi Mlk
Kieksi
Mikael
Käyttöpäällikkö
29
Rovaniemi
Mäkinen
Olli
Huoltoteknikko
40
Järvenpää
Hukkanen
Hannu
ins. opisk.
23
Kuopio
Järvinen
Matti
Tuotevastaava
49
Sollentuna, Ruotsi
Hytti
Titta
postinlajittelija
31
Lappeenranta
Sipponen
Heidi
postinlajittelija
21
Lappeenranta
Saikko
Antti
postinlajittelija
36
Lappeenranta
Jukkara
Tuula
postinlajittelija
xx
Lappeenranta
Hiiri
Juha
postinlajittelija
36
Lappeenranta
Rahikka
Erkki
postinlajittelija
39
Lappeenranta
Haaja
Mika
sähkömies
24
Kitee
Vuori
Tuomo
ohjelmoija
20
jkl
Kankola
Janne
mekaanikko
21
Lahti
nikkinen
ria
laatuassistentti
32
helsinki
Makritzki
Dirk
Freelancer
35
Berlin/Germany
Kupiainen
Ville
Paperimies
37
Joutseno
fdh
fdh
dfh
dfh
hfd
Kivijärvi
Tarmo
Opiskelija
18
Vsa
Korhonen
Timo
Paperityöläinen
37
Imatra
Lankinen
Sami
Rullamies
28
Imatra
Lankinen
Kimmo
Sylinterimies
37
Imatra
Hurri
Aki
Trukinkuljettaja
45
Imatra
Rämö
Pekka
Toimitusjohtaja
43
Imatra
Oinonen
Petri
Ohj.suunnittelija
28
Tampere
Oinonen
Petri
Ohj.suunnittelija
28
Tampere
Viskari
Mika
Yrittäjä
42
Imatra
Oinonen
Petri
Ohj.suunnittelija
28
Tampere
Turunen
Ari
Opettaja
42
Porvoo
Sahlman
Pasi
Junamies
37
Imatra
Valkamo
Tomi
Rullamies
33
Salosaari
Suikki
Tomi
Insinööri
36
Jakarta/Indonesia
Vallius
Matti
Eläkeläinen
54
Imatra
Puustinen
Joose
Lähetti
21
Kuopio
Suikki
Riitta
Parturi
56
Imatra
Tiainen
Sisko
Leipomotyöntekijä
55
Joutseno
Partinen
Mika
Paperimies
25
Imatra
Partinen
Mikko
Päivämestari
26
Imatra
Paakki
Jani
Paperimies
36
Imatra
laitinen
mikko
opiskelija
18
helsinki
VIINANEN
KARI
PURIST.HOITAJA
35
SIMPELE
Sollo
Pertti
Eläkeläinen
63
Imatra
Virtanen
Janne
Asiantuntija
27
Hyvinkää
Ilovuori
Jouni
Varamies
42
Valkeakoski
Lunden
Toni
Myyntineuvottelija
22
Turku
Juntunen
Pasi
TkL
32
Oulu
Immonen
Petri
Insinööri
26
Sulkava
Törmä
Anja
Toimistotyöntekijä
50
Kerava
Törmä
Juhani
Yrittäjä
49
Sipoo
Anisimaa
Minna
Kotiäiti
33
Tuusula
Lindroos
Niklas
Opiskelija
22
Tampere
mala
seija
ravintolapäällikkö
28
helsinki
Haikarainen
Auvo
tuotantoinsinööri
47
Juva
Pärepalo
Mika
Myyjä
35
Suonenjoki
Kukkonen
Ari
Ohjelmistosuunnittelija
26
Riihimäki
Nenonen
Aatu
opiskelija
16
Pieksämäki
Nissinen
Keijo
ATK-päällikkö
25
Iisalmi
Toimela
Eerik
Opiskelija
20
Kouvola
Lampi
Petri
lennonjohtaja
37
Nurmo
Piirainen
Jussi
Lukio opiskelija
17
Kajaani
Mendolin
Toni
Asentaja
25
Raisio
Haipus
Tomi
Mainosmies
24
Kempele
Tikkanen
Heikki
opiskelija
47
Juva
Ari
Sandt
opettaja
47
Noormarkku
Kekko
Uolevi
myyntipaallikko/insinoori
58
Niemisjarvi
Välilä
Joel
Autonkuljettaja
26
Vantaa
Karjalainen
Joonas
Opiskelija
17
Kotka
Konttinen
Juha-Pekka
opiskelia
16
Pieksämäki
kassala
teemu
kokki
23
lappeenranta
Tikkanen
Vesa
opiskelia
16
Helsinki
tuhkanen
hannu
myyjä
37
kuopio
Ståhl
Reijo
Yrittäjä
42
Hollola
Waldèn
Reijo
Lehtori
48
Nastola
Järvinen
Mikko
Opiskelija
17
Pieksämäen MLK
Aalto
Mika
Sähköasentaja
18
Espoo
Hieta
Ilkka
toimitusjohtaja
43
Kangasala
Jokela
Kristo
oppilas
17
Pieksämäki
Soukkio
Mika
Opiskelija
16
Luopioinen
Kilpeläinen
Tarmo
Yrittäjä
49
Pieksämäki
Kilpeläinen
Tomi
Opiskelija
17
Pieksämäki
Saarinen
Petri
Automaatioasentaja
21
Lahti
Runtti
Tuomo
trukkin kuljettaja
22
Oulu
Laatunen
Jukka
Liikennelentäjä
38
Tuusula
Kontteli
Seppo
Kehittämisesimies
35
Seinäjoki
Limsten
Sari
lastenhoitaja
34
Äänekoski
Ranni
Jarmo
autonasentaja
32
Äänekoski
Huttunen
Juho
Opiskelija
25
Turku
Helvasto
Markku
P.O
21
Lappeenranta
Tiainen
Pentti
Autonkuljettaja
42
Kalvola
salo
sami
sähkäri
30
tampere
Mäentausta
Jari
jefe
42
Benalmadena
Nyberg
Veikko
Mopoilija
53
Veikkola
Vuoriniemi
Kari
Kersantti
21
Karjaa
Lahtinen
Petri
Myyntineuvottelija
25
Jyväskylä
Nukarinen
Sampsa
Koneistaja
24
Varkaus
Kainulainen
Jarno
Eskari
6
Iisalmi
Erkkilä
Tomi
asentaja
29
VAASA
Kainulainen
Ari
Yrittajä
43
Iisalmi
Kainulainen
Kirsi
Opiskelija
17
Iisalmi
Innanen
Katja
IT Infra asiantuntija
28
Espoo
stefan
mirjamo
johtaja
31
helsinki
Haiko
Rauli
järjestelmäinsinööri
28
Valkeala
Rissanen
Kari
Product Certification Officer
41
Kuusjoki
Rautio
Ville
yrittäjä
24
Kokemäki
Sara
Mikko
Insinööri
25
Jyväskylä
Leskinen
Jari
isännöitsijä
40
Savonlinna
Pakkanen
Marjaana
matkatoim.virk.
35
ruokolahti
Ojatalo
Ari
opiskelija
23
rovaniemi
Pihlaja
Toni
Opiskelija
20
Helsinki
Pakkanen
Jussi
myyjä
46
ruokolahti
Lohtander
Helga
kouluavustaja
53
Mikkeli
Ketonen
Nino
Varastotyöntekijä
27
Kerava
Pihlaja
Niko
säveltäjä
26
Helsinki
Kavasto
Elena
erik.maalari
24
Lohja
Yli-Venna
Jussi
Puhelin asentaja
25
Seinäjoki
Liuko
Heimo
Prosessinhoitaja
39
raisio
Putkonen
Jarno
Opiskelija/Tietoverkkoinsinööri
28
Jyväskylä
Pallari
Jari
Opiskelija
27
Helsinki
Väli-Torala
Jorma
Kilpa-automekaanikko
38
Tuuri
naukkarinen
antti
maanviljelijä
51
joroinen
naukkarinen
juho
opiskelija
17
joroinen
savolainen
tiina
opiskelija
18
joroinen
lavikainen
jaana
opiskelija
19
joroinen
suhonen
jonna
opiskelia
18
varkaus
miettunen
inna
yrittäjä
36
tuusula
laitinen
kari
putkiasentaja
46
vantaa
miettunen
petri
eläkeläinen
33
tuusula
Manninen
Petri
Apuneuvoteknikko
33
Helsinki
TAARLAHTI
MARTTI
VETURINKULJETTAJA
54
JOUTSENO
Karvali
Erkki
huoltoinsinööri
50
IMATRA
Tegelberg
Juhani
Lähettämö työntekijä
22
Juva
Väisänen
Jimi
Opiskelija
26
Kuopio
Prami
Mika
laitosmies
28
nousiainen
kärki
suvi
työtön
20
jyväskylä
heino
jussi
opiskelija
24
helsinki
Kovanen
Markku
postinlajittelija
43
Kouvola
malinen
minna
-
37
oulu
vuori
marko
telahioja
36
kouvola
Viskari
Tuula
Hallintojohtaja
43
Nurmijärvi
Eerikäinen
Sami
Moottoripyöräilijä
21
Helsinki
Viskari
Heikki
Toimtusjohtaja
46
Nurmijärvi
Helminen
Marko
Yrittäjä
40
Kuusankoski
Saarinen
Markku
Hitsaaja
34
Lappeenranta
maijanen
ari
postinlajittelija
21
LPR
Laurila
Atte
Opiskelija
21
Lahti
Laurila
Kari
Toimihenkilö
51
Lahti
Tuhkanen
Petri
media-assistentti
24
Kuopio
Vehmala
Mika
Ins.
27
Tampere
Vira
Heikki
Sähköas.
55
Raisio
Kämäräinen
Katja
Yrittäjä
30
Kuusamo
Vira
Markus
Autom.tekn.mek.
30
Kuusamo
Sievänen
Satu
Vuorovastaava
25
Ylämylly
Immonen
Olli
Rekkakuski
25
Ylämylly
Honkala
Janne
Opiskelija / myyjä
19
Hämeenlinna
Tuhkanen
Ossi
johtaja
22
Lemu
Holopainen
Päivi
Tutkija
23
Tuusniemi
Nevalainen
Anssi
toimittaja
32
Joensuu
Rautio
Petri
Opettaja
42
Janakkala
Punakivi
Jarkko
liikennelentäjä
29
Helsinki
Salomaa
Martti
E.O. Mgr.
40
Halikko
Lindström
Tea
asiakasneuvoja
32
Kerava
Lehtonen
Jarna
Saumaaja
38
Vantaa
Tirkkonen
Siri
Kokki
29
Järvenpää
Syrjänen
Ari
Valimomies
35
Leineperi KULLAA
Honkela
Vesa
Autoins.
41
Himanka
Tonteri
Ilkka
Opiskelija
23
Jyväskylä
Villanen
Anu
graafinen viimeistelijä
20
Tre
Väänänen
sami
plm
29
kerava
Piiparinen
Niko
varaosamyyjä
27
Nurmijärvi
Fallenius
Mikko
Opiskelija
25
Espoo
Laine
Hanne
sihteeri
32
Riihimäki
Åberg
Petra
kohde-esimies
26
rmk
Kauhanen
Timo
insinööri
33
Kuopio
ILMONEN
Sami
röntgenhoitaja
33
Heinola
krass
stefan
ingenieur
44
köln
breuer
alexander
doctor
45
köln
hahn
fritz
ingenieur
60
korschenbroich
Lindqvist
Juha-Pekka
Laboratorioinsinööri
35
Turku
schröder
Ralf
beamter
33
Hünxe/germany
Liukkonen
Eeva
Vakuutusmeklari
33
Espoo
Gamas
Ulla
marketing
29
paris /ranska
Smeds
Mathias
ingenjör
24
Närpes
Hahn
Mika
student/journalist
26
düsseldorf/saksa
Tamski
Jari
Urheiluhieroja
33
Imatra
Pynnönen
Janne
Työkalumekaanikko
31
Nokia
Riipinen
Janne
Opiskelija
29
Juva
Häggblom
Gottfrid
Insinööri
50
Mustasaari
Kalsi
Jukka
Projektipäällikkö
26
Jyväskylä
Heikkinen
Jari
opiskelija
39
Kajaani
Anttila
Lassi
Koulutustarkastaja
43
Lahti
hiltunen
jonni
sähköasentaja
20
jyväskylä
Makkonen
Jussi
autoteknikko
25
Raisio
Lötjönen
Petri
Lehtori
32
Mikkeli
Salonen
Hannu
Yrittäjä
51
Tampere
Ostrow
Markus
Kehityspäälikkö
47
Espoo
Koittola
Jari
Opiskelija
23
Jyväskylä
Hynninen
Lasse
Jakeluesimies
54
Helsinki
Rantanen
Antti
Opiskelija
24
Äänekoski
Jaskara
Petri
Toimihenkilö
28
Vantaa
Tuuha
Jari
Projektipäällikkö
50
Helsinki
Turunen
Jari
mäkihyppääjä
38
ESPOO
Laukka
Otto
Autoasentaja
19
Kangasniemi
Penttinen
mika
sotilas
20
Juva
Hoikkala
Ari
automyyjä
32
Kokkola
Luukkonen
Anders
motoristi
46
Pietarsaari
siivonen
mika
myyntineuvottelija
31
turku
Hyvönen
Marita
Tutkimusassistentti
30
Espoo
savela
seppo
opiskelija
18
haukivuori
Siivonen
Teppo
Logistiikkainsinööri
27
Raisio
Rytky
Teemu
Financial Advisor
24
Oulu
Raivio
Markus
Musiikkiterapeutti
30
Helsinki
Angeria
Kimmo
huolto teknikko
31
Tornio
Miettinen
Arto
Opettaja
25
Kuopio
espo
erno
metallimies
25
kotka
Malin
Jarmo
Suunnittelija
46
Sulva
Eskelinen
Rauno
Myyntipäälikkö
45
Pori
Kaltio
Vesa
Lab.mest
36
Oulu
Tiljander
Petteri
Optometristi
25
Helsinki
Vuoriniemi
Elina
Opiskelija
20
Karjaa
Lahti
Juhani
Tuotepäällikkö
30
Espoo
Lindeman
Lars
DI
51
Espoo
Joensivu
Tiina
Palveluohjaaja
30
ESPOO
Leppänen
Sami
Insinööri
29
Vaasa
Koskimäki
Matti
Tekn. lis.
41
Lappeenranta
leppakangas
kauno
ammattimies
35
karstula
Rasmus
Tero
Opiskelija
23
Oulu
Mönkkönen
Anna
Laborantti
37
Helsinki
Lundqvist
Jani
Suunnittelua
29
Kirkkonummi
Teppola
Raimo
Suunnittelija
39
Oulu
Pynnönen
Olli-Pekka
erikoislaboratoriomestari
38
Lappeenranta
Kerilä
Laura
-
25
Lieto
andersson
eva
järjestelmäpäällikkö
44
tuusula
pietiläinen
ari
asentaja
36
lemi
Lämpsä
Ari
SMT-Specialist
29
Haukipudas
Tiippana
Marja-Liisa
yrittäjä
42
Rautjärvi
Nuutinen
Juha
Koneinsinööri opisk.
23
Kuopio
Lepistö
Sari
Työtön
25
SEINÄJOKI
Rauno
Teppola
ostopäällikkö
40
Kempele
Halonen
Tuula
toimistotyöntekijä
38
Nurmes
Tanja
Matikainen
toimistosihteeri
28
Lappeenranta
Matikainen
Ari
RR-ajaja/yksityisyrittäjä
28
Lappeenranta
Kilpeläinen
Kimmo
Fil.maist.
34
KOUVOLA
Airio
Arto
Suomentaja
36
Helsinki
Kontkanen
Heikki
asiamies / insinööri
28
Tuusula
Huhtala
Tommi
Yrittäjä
35
Espoo
Harsia
Jesse
-
26
Turku
Karppinen
Marko
Tuotantojohtaja
38
Vantaa
Kauhanen
Janne
Tutkija
33
Helsinki
Muhonen
Jarno
Koneistaja
20
Säynätsalo
Helin
Ted
Asentaja
25
Lahti
Kyösti
Ari
mobilisti
37
Parkano
Mäkinen
Tuire
kirjapainotyöntekijä
29
Parkano
Rinne
Onni
Opiskelija
18
Hamina
Jylhä
Jani
Audio Design Engineer
29
Oulu
Nivala
Salla
kotiäiti
23
Espoo
Kavakka
Anne-Mari
System Specialist
23
Helsinki
Paloniemi
Jarmo
Yrittäjä
48
Seinäjoki
Honkanen
Lotta
Opiskelija
19
Heinola
Levä
Olli
opiskelija
24
Pyhäselkä
Pentti
Timo
apteekkari
54
Helsinki
Laakso
Katja
-
22
Espoo
Mustonen
Timo O
Kehitysjohtaja
45
Vantaa
Väisänen
Sauli
Toimitusjohtaja
48
Oulu
Pelander
Marko
Teknikko
26
Porvoo
Virtanen
Teemu
Projekti päällikkö
27
Helsinki
turunen
jussi
myyntijohtaja
56
Tampere
Pelander
Tomi
Yrittäjä
31
Porvoo
Vilpas
Sami
Pelinvalvoja
31
Helsinki
Valmari
Tero
asennussuunnittelija
31
Helsinki
Piispanen
Jussi
Myyntipäällikkö
43
Pieksämäki
Juslin
Jarkko
Paperimies
24
KSNK
kuosmanen
irina
laiva kokki
29
haukipudas
Kankaanpää
Anu
insinööri
28
Tampere
Avila
Harri
Insinööri
27
Oulu
Vainio
Panu
Opiskelija
19
Aura
Havento
Jukka
Tutkija/DI
32
Karkkila
rantanen
pekka
biker
38
karkkila
Ahonen
Esa
Insinööri
48
Nurmijärvi
Haaraoja
Petri
ISIT Ser&Sec Manager
35
OULU
Outinen
Jari
Proto asentaja
31
Mikkeli
Hildèn
Lauri
opiskelija
18
Marttila
Sievänen
Pasi
IT-tukihenkilö
XX
Helsinki
Eloluoto
Sami
Varaosatirehtööri
28
Turku
Kuusisto
Jani
Opiskelija
18
Rauma
Hannu
Hietalahti
Insinööri
44
Haukipudas
Pihlström
Valtteri
ammattimies
21
Tammisaari
Jukka
Haavisto
Toimitusjohtaja
39
Pori
Kronström
Raimo
Toim.joht. / kemisti-ins.
48
Merimasku
Leinonen
Jani
Mainossuunnittelija
29
Espoo
Keinonen
Kari
ohjelmistosuunnittelija
34
Tampere
Kaiponen
Tero
Korvauskäsittelijä
28
Naantali
SALONEN
KRISTIAN
SÄHKÖMEKAANIKKO
28
JÄRVENPÄÄ
Turku
Juha
Erik.lab.mestari
41
Lappeenranta
Niemelä
Timo
Tuotepäällikkö
34
Vaasa
ahonen
janne
kilpa-automekaanikko
34
pälkäne
Tolonen
Pentti
Account Director
46
Madrid, España
Poutanen
Ari
Opiskelija
29
Vaasa
Kivirinta
Jouni
-
-
Raahe
Lahti
Jukka
Ins
33
Oulu
Talvio
Harri
Kehitysjohtaja
39
Siuntio
Asamäki
Hannu
Testausinsinööri
45
Oulunsalo
Heikkilä
Ville
suunnittelija
25
OULU
Noponen
Erpo
Laborantti
28
Nurmijärvi
kikkonen
jouko
maalari
43
kajaani
Ristimäki
Miikka
Myyjä
32
Tampere
Äijälä
Seppo
IT-ammattilainen
46
Oulu
kemppainen
raimo
tietol.asiantuntija
48
rautalampi
HOSTIKKA
MIKA
KONEISTAJA
36
KOUVOLA
Sartorisio
Erik
insinööri
49
Kerava
Richardsson
Jan
Sales manager
41
Vaasa
Ojansivu
Sami
Vartija
31
Jämsänkoski
peltomaa
heikki
Insinööri
31
vaasa
Hämäläinen
Sanna
DI
27
Lappeenranta
Vuorinen
Mikko
Diplomi-insinööri
27
Espoo
Muuronen
Jan
Lab.mestari
31
Luumäki
Kohonen
Jari
Yrittäjä/toimittaja
37
Riihimäki
Onkamo
Karoliina
opiskelija
16
kuusamo
Luukkonen
Sanna
opiskelija
20
Kuusamo
Karjalainen
Birgitta
Asuntotoriemäntä
43
Tampere
Kontinen
Ahti
Metsäkoneenkuljettaja
29
Ristiina
Lahti
Kimmo
Maanviljelijä
35
Suomenniemi
Takala
Vesa
Toimitusjohtaja
45
Ylihärmä
Mattila
Jarkko
ETM
30
Huittinen
Juntunen
Antti
Insinööri
31
Espoo
Eloranta
Esa
Yksikön johtaja
43
Kouvola
Hakuli
Tuomas
DI
32
Oulu
Suokas
Juha
1.lämmittäjä
42
Kuusankoski
Granlund-Kristola
Annika
MP harrastajan vaimo
45
Pietarsaari
Lindqvist
Curt Erik
Teknikko
55
Vaasa
Pitkänen
Matti
johtaja
50
Helsinki
Saarelainen
Petri
Suunnittelija
27
ESPOO
Hassinen
Sami
Koeajaja
27
Kontiolahti
Mäki
Juha
Postimies
32
Tampere
Mönkkönen
Nina
Sihteeri
35
Espoo
Luostarinen
Virpi
Kirjanpitäjä
37
Helsinki
Luhtanen
Esa
opiskelija
18
Vantaa
Perttu
Pekka
Ostaja
31
Helsinki
Evonen
Ilkka
DI/myyntijohtaja
48
Karhula
Merivirta
Juha
Kehityspäällikkö
28
Vihti
Erkkilä
Jarkko
yrittäjä
35
VAASA
Kankaala
Kai
IT - Consultant
26
Kerava
Käkelä
Risto
Toimitusjohtaja/ Dipl.ins
50
Tampere
Klemola
Timo
Assistant Controller
33
Helsinki
Puolakka
Teijo
suunnittelija
26
Mikkeli
Ojanperä
Tapani
Vahtimestari
44
Kuusankoski
Nikkanen
Ulla
Technical Writer
29
Oulu
kivinen
ari
val.hoit.
40
kuusankoski
Salminen
Jari
Valmistuspäällikkö
39
Lohja
Silventoinen
Marko
Myyntiedustaja
27
VANTAA
Kortelainen
Jori
Logistiikkakeskuksen esimies
25
Vaajakoski
Forsgren
Jani
Insinööri
28
Lahti
Hiltunen
Pekka
rak.mest
62
Turku
Hirvonen
Lauri
Faktori
49
Oulu
Monto
Juha
Järjestelmävastaava
35
Hämeenlinna
Elmeranta
Mika
ATK-suunnittelija
29
Turku
Bäckman
Marika
opiskelija
24
Mikkeli
Korhonen
juha
johtaja
51
Helsinki
Koivistoinen
Jari
Asennusvalvoja
42
Kuopio
kojonen
vesa
huoltoinsinööri
31
vaasa
Holmsten
Tomi
Rakennustyömies
32
Mäntsälä
kajander
petri
liikkenjohdon konsultti
28
Helsinki
Kristola
Peter
Automyyjä
47
Pietarsaari
Meronen
Kati
Bioanalyytikko
24
Mäntsälä
kouri
kalevi
aluejohtaja
47
Kuopio
tommiska
jari
automaatioasentaja
27
koria
Siili
Kai
Network Engineer
24
Helsinki/Kerava
Välimäki
Jarmo
rakenuspäällikkö
50
Seinäjoki
Karinen
Erkki
toimitusjohtaja
55
Harjavalta
Ruoti
Kari
Motoristi
32
Hollola
Santala
Petri
Kirvesmies
29
ESPOO
Siukola
Erkki
yrittäjä
40
Pälkäne
Grönberg
Timo
Tradenomi
27
Vantaa
Suvinen
Sara
projektijohtaja
33
Kellokoski
Mäkelä
Kati
Ravitsemustyöntekijä
31
Helsinki
Mäkelä
Niko
huoltomies
33
Helsinki
TALLINEN
OILI
PANKKITOIMIHENKILÖ
56
ANJALANKOSKI
Vartiainen
Seppo
DI
51
Lahti
Heng
Kai
Arkkitehti
51
Espoo
Puusniekka
Jari
Asentaja
45
Hyvinkää
Pienimäki
Mika
duunari
29
vaasa
Pöntinen
Asta
suunnittelija
36
Pieksämäki
Vasara
Ari
-
43
Sulkava
niinimäki
ensio
sähköasentaja
48
heinola
Uronen
Teemu
postinlajittelija
25
Lappeenranta
Jukkara
Teemu
Maalari
23
Lappeenranta
möller
otto
kokki
22
lappeenranta
Pasi
Pehkonen
lääkäri
44
Tampere
Jukkara
Marko
autonkuljettaja
27
Lappeenranta
Wirkkala
Pasi
-
37
Pariisi
Määttä
Mikko
opiskelija
23
Hyvinkää
kuitunen
marko
TYÖMIES
36
järvenpää
Saarimaa
Pasi
Yrittäjä
37
espoo
Valle
Marjo
postinlajittelija
48
Imatra
väänänen
ari
ajoneuvonkuljettaja
32
vantaa
Vanhanen
Niko
Opiskelija
24v
Helsinki
Monto
Niina
Opiskelija
25v
Helsinki
Heikkala
Johannes
eioo
33
Jurmu
Salo
Marko
DI
31
Tampere
Nurmi
Jarkko
Yksityisyrittäjä
24
Töysä
ahonen
johannes
opiskelia
17
seinäjoki
Tarvainen
Marko
postinlajittelija
28
Lappeenranta
Visala
Maarit
Lähihoitaja
30
Helsinki
Peltonen
Mika
Freelance valokuvaaja
36
Helsinki
Peltonen
Marko
Lastaaja
30
Helsinki
Saha
Osmo
Tuotannonvalvoja
56
Vantaa
Venäläinen
Juha
Paalukoneenkuljettaja
34
Järvenpää
Korhonen
Sauli
yrittäjä
35
Kuopio
niemelä
enni
kakkamoottori
11kk
lappeenranta
niemelä
pepe
paperintekijä
29
lappeenranta
Leinonen
Olli-Matti
Koneen asentaja
20
Kuopio
Jalkanen
Lauri
Myyntineuvottelija
23
Espoo
Jalkanen
Jaakko
Autopeltiseppä
23
Jyväskylä
Jermalainen
Tomi
AV-asentaja
21
Jyväskylä
Nukari
Jaakko
Kymälaite asentaja
25
kerava
Virtanen
Kalevi
postinlajittelija
57
Imatra
Povenius
Håkan
BU manager
47
Espoo
jokinen
arto
tuotantopäällikkö
32
vantaa
Tuppurainen
Jussi
Opiskelija
26
Espoo
Yliruokanen
Jukka
Tietoliik.Asentaja
30
Oulu
Pohjola
Lasse
myyntiedustaja
27
Helsinki
Lindholm
Sanna
Yrittäjä
27
Jyväskylä
Jokilampi
Jari
toimitusjohtaja
50
Kangasala
Lindholm
Petri
Yrittäjä
30
Jyväskylä
Aalto
Ville
Opiskelija
19
Nakkila
Nyman
Jarkko
KAM
34
HELSINKI
Kujansivu
Ilmo
Yrittäjä
28
Kauhajoki
Markkanen
Asko
Opiskelija
22
Juva
Malinen
Juha
Tuotannon kehityspäällikkö
25
Hämeenlinna
Ilmonen
Tauno
Eläkeläinen
73
Järvenpää
Ilmonen
Aila
Sitomotyöntekijä
62
Järvenpää
Niskanen
Anu
äiti/ työtön
29
PALTAMO
Sulopuisto
Paul
koululainen
13
Mäntsälä
Martikainen
Kari
rehtori
53
Toivala
Haanmäki
Ismo
Sisustuskirvesmies
41
Nakkila
Oja
Jukka
hyötyajoneuvomyyjä
36
Tampere
Manne
Jussi
myyjä
30
vantaa
Oja
Jaana
kanslisti
43
Tampere
siitonen
juho
sekatyömies
19
joroinen
Kinnunen
Sanna
Tietokoneasntaja
43
Vihti
Kemiläinen
Marko
Tiedottaja - Pauli Pekkanen
32
JÄMSÄ
Klaar
Tanja
Opiskelija
19
Kirkkonummi
toivola
juha
hallitusammattilainen
56
espoo
Teittinen
Tapani
Työsuunnittelija
37
Turku
Lappalainen
Jari
Työnjohtaja
35
Espoo
Anttalainen
Ari-Pekka
autonkuljettaja
22
Espoo
Uotila
Toni
Opiskelija
18
Elimäki
Helppi
Iina
myyjä
23
espoo
naukkarinen
tommi
maataloustyöntekijä
23
joroinen
Suvitie
Jari
paikallispäällikkö
48
Salo
Ilola
Martti
Opiskelija
19
Oulu
Manninen
Antti
Opiskelija
16
Korpilahti
Laaksonen
Sami
duunari
25
Vantaa
Arvila
Lasse
jokapaikanhøylæ
23
Kuusankoski
Perämäki
Veijo
Aluejohtaja
52
TURKU
Kokkonen
Virpi
kotiavustaja
33
Rautavaara
Virtanen
Joni
opiskelija
19
Laitila
Koskelo
Mervi
Toimistotyöntekijä
29
Rautavaara
Lahtinen
Tommi
autonkuljettaja
33
Tampere
Vitikkala
Jari
autonkuljettaja
28
Tampere
Immonen
Janne
Opiskelija
17
Juva
Huttula
Jonas
Kauppias
36
Espoo
Heimonen
Janne
opiskelija
22
JYVÄSKYLÄ
tilaeus
matti
autonkuljettaja
28
riihimäki
SUOJANSALO
RISTO
YRITTÄJÄ
47
TAMPERE
hautalahti
vesa
koneasentaja
37
anjalankoski
Rikkonen
Mikko
Ins.
28
Lappeenranta
Rikkonen
Tomi
Työnjohtaja
31
Lappeenranta
Möttönen
Susanna
Opsikelia
23
Kajaani
Möttönen
Tero
Myyjä
25
Kajaani
Palonen
Sami
Kunnossapito
30
Ylöjärvi
Miettinen
Timo
DI
51
Espoo
Lahtinen
Markus
opiskelija
19
Espoo
Tossavainen
Anna-Maija
Kokki
43
Pieksämäki
Tossavainen
Jussi-Petteri
Opiskelija
16
Pieksämäki
Salo
Ville
Ajoneuvoasentaja
19
Vihti
MYLLYVAARA
MARJAANA
OPISKELIJA
22
JOROINEN
MYLLYVAARA
ELSA
TEKNINENAPULAINEN
51
PIEKSÄMÄKI
MYLLYVAARA
RAIMO
ELÄKELÄINEN
56
PIEKSÄMÄKI
Kataja
Pasi
Opiskelija
24
Vimpeli
Kataja
Ari
Koneistaja
22
Vimpeli
TARKIAINEN
PAULI
ELÄKELÄINEN
61
VIRTASALMI
TEITTINEN
TAPIO
ELÄKELÄINEN
65
VIRTASALMI
JORDAN
KAI
KIRVESMIES
50
VIRTASALMI
Ohlson
Matias
Opiskelija
19
Tuusula
Raja
Milla
opiskelija
16
Kotka
Raja
Jasu
koululainen
10
Kotka
raja
pirjo
lähihoitaja
43
kotka
Raja
Jere
opiskelija
18
Kotka
Raja
Hannu
Eristyspeltiseppä
44
KOTKA
Kormilainen
Urpo
Järjestelmäasiantuntuja
35
Joensuu
Puumalainen
Kari
-
41
Helsinki
Smolander
Maarit
-
35
Helsinki
Partanen
Henri
Koululainen
16
Iisalmi
Partanen
Hanna
opiskelija
18
Iisalmi
Partanen
Tapio
autonkuljettaja
42
IISALMI
partanen
marjo
hieroja
40
iisalmi
Laitinen
Mika
Työmies
26
Kuopio
Salo
Ari
keisari
31
helsinki
Kataja
Jani
Asentaja
23
Isojoki
Mustonen
Janne
Hitsaaja
24
Salo
Ansio
Jussi
Pelinhoitaja
18
Ypäjä
Kujanpää
Kimmo
Opiskelija
18
Kaarina
Lohtander
Petra
menekinedistäjä
26
Mikkeli
Martikainen
Ville
Opiskelija
18
Juankoski
Ruokolainen
Antti
opiskelija
22
Helsinki
Puranen
Keijo
Metsäkoneenkuljettaja
23
Viitasaari
Kasurinen
Marko
Opiskelija
19
Ristiina
Bäckman
Seija
atk-kouluttajaq
45
Virtasalmi
Nikulainen
Ville
mp-harrastaja
33
Tuusula
Petäjä
Esko
opettaja
59
Isokyrö
rajakangas
kalle
kuljettaja
22
lahti
Mikkonen
Jorma
Johtaja
57
Vaasa
meuronen
ossi
asentaja
50
lappeenranta
Hirsimäki
Sirpa
Eläinhomeopaatti
37
Helsinki
Kouri
Harry
myyntineuvottelija, RR Team manageri
36
Porvoo
Rossi
Yrjö
yrittäjä, insinööri
52
Espoo
Lipponen
Olli
Opiskelija
18
Kuopio
Tarvonen
Anne-Mari
--------------
---------
Pieksämäki
Olkkola
Essi
asiakasemäntä
20
helsinki
kankaansyrjä
kalevi
opistoupseeri evp
48
turku
Barkas
Esa
Koneenhoitaja
37
Elimäki
Vahasalo
Arto
Hitsaaja
22
HUITTINEN
Juola
Petri
yrittäjä
35
Hyvinkää
Haapalainen
Niko
Kirvesmies
24
Kuopio
vartiainen
pasi
hitsaaja/koneistaja
28
kuopio
Kuusisto
Pertti
Kirurgi
53
Ilmajoki
vesa
sepponen
sotilaspoliisi
32
laukaa/ virtasalmi
Pöyliö
Anne
varastopäällikkö
26
Turku
Sinkkonen
Markku
Rakennusmestari
44
IMATRA
Huuhka
Aili
eläkeläinen
75
Virtasalmi
huuhka
Veikko
eläkeläinen
77
Virtasalmi
Huuhka
Tomi
asentaja
25
Pmk mlk
Ikäheimonen
Sami
autonasentaja
28
Lahti
Huuhka
Timo
opiskelija
20
Pmk mlk
Huuhka
Marko
upseeri
26
Tikkakoski
Olkkonen
Kari
Vartija
52
Pmk mlk
Kääriäinen
Pertti
Vartija
56
Pieksämäki
Valkonen
Tarja
päiväkodin op.
39
Pmk mlk
Karjalainen
Jouko
Vartija
53
Pmk mlk
Valkonen
Timo
Vartija
39
Pmk mlk
Päivinen
Ann Helen
-
39
Helsinki
Valkonen
Timo
Vartija
39
Pmk mlk
Neulaniemi
Jarno
asentaja
29
jämsä
huuhka
Raino
Vartija
46
Nenonpelto
Oinonen
Risto
Yrittäjä
50
Karhula
välimäki
jani
tietotekniikkamekaanikko
30
Kurikka
Sipinen
Kari
Maatilayrittäjä
49
VIRTASALMI
virtanen
vesa
kirjaaja
22
isojoki
mairue
sami
lapsi
6
hyvinkää
mairue
tomi
koululainen
12
hyvinkää
mairue
mika
tekninen myyjä
37
hyvinkää
Kosonen
Sari
nuoriso-ohjaaja
27
Lohja
Kosonen
Manne
erityisopettaja
32
Lohja
Koskinen
Pasi
Tuotantovastaava
32
Jyväskylä
Salminen
Turo
vk
25
Hki
Palmroth
Jeff
Opiskelija
23
Turku
Rantanen
Kari
Kirvesmies
38
hELSINKI
Kolehmainen
Tero
Opiskelija
24
Oulu
Kettunen
Mikko
Opiskelija
24
Oulu
Uusi-Esko
Teemu
yhdistelmäajoneuvonkuljettaja/ulkomaanliikenne
29
Turku
Nietula
Hannu
Electrical Designer
27
Helsinki
mäkinen
petri
sfx-cinematography
46
helsinki
Hämäläinen
Kari
yrittäjä
50
Lappeenranta
Kinnari
Joni
Koululainen
8
Jurva
Kinnari
Jukka
Myyjä
36
Jurva
Autio
Jari
Kuormaautonkuljettaja
32
Nummi
Kiminki
Ilkka
Työnjohtaja
52
Kouvola
Murtoniemi
Tero
Suunnitteluinsinööri
29
Nokia
Turunen
Niko
Ei ole
17
Hyvinkää
Gerdt
Jaakko
ammattiautoilija
21
Rovaniemi
Siekkinen
Jere
Jälkikäsittelymies
34
Jämsänkoski
Leskinen
Harri
opiskelija
21
Espoo
Eränen
Heli
lehtori
45
Laukaa
Kapanen
Virpi
fysioterapeutti
32
Laukaa
Tolska
Katja
Lähihoitaja
23
Vantaa
Kapanen
Pasi
asianajaja
36
Laukaa
Kanerva
Jussi
-------------
36
Pieksämäki
sironen
mika
asentaja
33
helsinki
Kukkonen
Mauri
Koneenhoitaja
54
Lappeenranta
helminen
jari
vuoromestari
49
lappeenranta
Tiainen
Irina
Sairaanhoitaja
27
Lappeenranta
Ojalehto
Jarno
-
23
Hyvinkää
Rissanen
Marko
Oik.yo
24
Rovaniemi
hytönen
Jasper
tarhalainen
3
MIKKELI
Rahikainen
Sanna
opiskelija
17
MIKKELI
Hytönen
Joni
työtön
16
MIKKELI
Saari
Petri
Autosähköasentaja
25
Kuortane
Jaatinen
Riku
Pääjohtaja
18
Kotka
Nieminen
Riku
sairaankuljettaja
26
Helsinki
Tupaoja
Anne
yrittäjä
23
nurmes
Poikela
Jukka
Sähköasentaja
25
Vantaa
Susimaa
Martti
Vanhempi konstaapeli
51
Varkaus
Susimaa
Ulla
Erikoistyövoimaneuvoja
50
Varkaus
Susimaa
Jarno
Opiskelija
23
Jyväskylä
Heikkola
Pauli
Ryk
43
Helsinki
virnes
reita
lentokoneasentaja
25
vantaa
Laiho
Tapani
Kaavoitusarkkitehti
45
Turku
Paakki
Anniina
opiskelija
17
Rovaniemi
Pellikka
Pirte
*
25
Kotka
Lindholm
Oskari
opiskelija
22
Espoo
Raunio
Riitta
Lähihoitaja
25
Pieksämäki
lahtinen
kimmo
betonimies
45
uurainen
streng
olaf
opiskelija
17
suonenjoki
Mika
Kuusela
opiskelija
17
Vaasa
Jarno
Tikanoja
Opiskelija
19
Kuopio
Ulvila
Tomi
Insinööri
29
Lapua
nättiaho
arto
yrittäjä
44
jyväskylä
Tavakka
Kalle
tekniikan-yo
19
Kauniainen
pulkkinen
petri
tykkimies
20
hki
Karppanen
Mikko
Lehtori
48
Lahti
Koskela
Antti
Opiskelija
24
Tampere
puistosalo
marko
työnjohtaja
28
pori
Harto
Ilkka
opiskelija
24
Tampere
Pitkänen
Mika
suklaamestari
47
Tampere
Degerstedt
Samu
cnc koneistaja
24
Karkkila
Naumanen
Sebastian
opiskelija
19
Hausjärvi
Korhonen
Jonne
autoasentaja
19
leppävirta
Toivonen
Mikko
sekatyömies
28
Mikkeli
Boman
Eira
Myyjä
48
Helsinki
Heinonen
Ville
Opiskelija
24
Helsinki
Mallat
Tytti
Opiskelija
18
Kärkölä
Salmela
Seppo
Maalipinnan täsmentäjä
47
Trollhättan
Koivunen
Esko
Opettaja
32
Juva
Ylijoki
Satu
parketin valmistaja
36
Kuopio
Ylijoki
Timo
Lentokonemekaanikko
40
Kuopio
Kröger
Tomi
Varastotyöntekijä
30
Karkkila
mäkinen
joonas
.
3
lahti
komonen
heta
rav.kokki
38
lahti
Kilpeläinen
Pekka
opiskelia
19
heinävesi
Viitanen
Olli
sähköasentaja
24
hämeenlinna
Nieminen
Juha
muurari
37
Hämeenlinna
Tompuri-Myllynen
Sini
kirurgi
48
Lahti
Tompuri
Anneli
eläkeläinen
71
Mikkeli
Tompuri
Veikka
esikoululainen
6
Mikkeli
Tompuri
Jaakko
koululainen
11
Mikkeli
Tompuri
Mika
koululainen
14
Mikkeli
Neuvonen
Harri
vanh.konstaapeli
36
Mikkeli
Pulkkinen
Timo
vanh.konstaapeli
51
Mikkeli
Komulainen
Risto
ylikonstaapeli
54
Ristiina
Tompuri
Seppo
vanh.konstaapeli
46
Mikkeli
Leinonen
Mikko
Opiskelija
23
Helsinki
Rinne
Tarja
kirjanpitäjä
31
Kuopio
Manninen
Kari
kirvesmies
34
ESPOO
mäkelä
heikki
opiskelija
16
lapinjärvi
Majaniemi
Anssi
Vartija
21
Tampere
Vasenius
Sami
Ohjelmoija
26
Kisko
Jokinen
Marko
tietokoneasentaja
28
Kotka
Kokko
Sami
Rak.maalari
28
Kuopio
Salin-Laine
Mirette
toimintaterapeutti
27
Helsinki
Laine
Tommi
teknikko
36
Helsinki
Ikonen
Timo
Yrittäjä
38
Savonlinna
Oksanen
Jani
Myyjä
22
Savonlinna
Pesonen
Mika
Opiskelija
24
Espoo
Arola
Markku
Palomies
25
Pori
welin
kati
kauppias
27
vantaa
karjalainen
teemu
en tiedä
14
kuopio
Poutiainen
Marko
linja-autonkuljettaja
25
Kuopio
Martikainen
Jarno
pintakäsitteliä
24
kuopio
Putkonen
Jukka
yrittäjä
34
kuopio
Hakkarainen
Merja
Leipuri
24
Kuopio
Avonius
Toni-Pekka
Linja-autonkuljettaja
26
Kuopio
kuupero
tontsa
työtön
25
pihlava
Haapalainen
Rasmus
tuleva autourheilija ?
1
Klaukkala
Pulkkinen
Satu
suunnittelija
37
Nurmijärvi
Haapalainen
Roope
eskarilainen
6
Klaukkala
Suomi
Markus
Opiskelija
23
Espoo
Haapalehto
Kari
Rakennusmestari
36
Tampere
Laine
Ari
kauppias
47
Seinäjoki
Karhu
Esa
automaatioasentaja
50
Kuusankoski
arponen
kalle
tj
54
lappeenranta
Lievonen
Katri
opiskelija
25
Lappeenranta
salo
erno
tj
30
joutseno
Pöntinen
Tero
Metsätalousinsinööri
25
Ristiina
Ronkainen
Mikko
Toimistotarkastaja
46
Joensuu
kaarakainen
kari
korjaamopäällikkö
40
lappeenranta
tilli
jukka
eläkeläinen
52
lappeenranta
paajanen
jonna
opiskelija
15
lemi
lindholm
reetta
myyjä
23
imatra
vehviläinen
petri
autonasentaja
47
hki
Pylkkänen
Laura
Kotiäiti
25
Mikkeli
Pylkkänen
Tero
Liimakoneenhoitaja
26
Mikkeli
Siltanen
Sami
Apulaistuotekehittäjä
26
HUITTINEN
leppä
markku
pap.työmies
43
kuusankoski
Kultala
Arto
paperimies
30
Tampere
Takala
Suvi
Opiskelija
24
Helsinki
Takala
Niilo
Työmaapäällikkö
50
Helsinki
Turunen
Tuomo
Mittaaja
47
Kerimäki
Kosomaa
Lauri
DI
36
Kaarina
peiponen
kauko
työmies
41
pieksanmaa
Laitinen
Minna
keittiöpäällikkö
37
Pieksämäki
Kivikoski
Tino
Työnjohtaja
26
Turku
nustonen
juha
varaosamyyyjä
28
Helsinki
järvenpää
marko
portieer
32
ikalinen
Pitkäniemi
Timo
yrittäjä
34
Kangasala
alatalo
miika
rak.maa.
23
pello
Kortemäki
Pentti
Laskentapäällikkö
47
Helsinki
Ruohonen
Marika
Kotiäiti
30
Rajamäki
Tomperi
Jaakko
Autonkuljettaja
25
Nurmijärvi
Paatero-Voutilainen
Peeta
Opiskelija
28
Helsinki
pukkila
jere
sahaaja
28
vaasa
Lukkarinen
Tomi
Opiskelia
18
Vantaa
Järveläinen
Mika
Myyjä
24
Kuopio
Kekäläinen
Pauli
Opiskelia
15
Kuopio
Järvinen
Juha-Matti
Vulkanoija
33
Mustasaari
Pitkonen
Juha
asiakasvastaava
31
Helsinki
kallinen
sami
asentaja
27
kangasala
katajisto
petri
puuseppä
22
saarijärvi
Eld
Jaana
perintä-asiantuntija
40
Helsinki
Vento
Henry
liikk.harj.
53
Rautjärvi
savolainen
markus
työmies
25
keminmaa
Järvinen
Klaus
Puutarhuri
24
Tuusula
Pulkkinen
Tuomas
Liikkeen hoitaja
26
Helsinki
isokangas
jari
keittömestari
36
helsinki
Partinen
Sami
Konsultti
27
Joensuu
Nuolikoski
Pasi
GPL-semiALien
30
Seinäjoki
Rautiainen
Tapio
Metallimies
44
Toholampi
Ikäheimo
Samuli
Opiskelija
15
Ojakkala, Vihti
Kaas
Kristian
Eurosport selostaja
30
Kerava
Turtola
Jukka
lääketieteen yo
18
Turku
harjumaaskola
vesa
elektroniikka-asentaja
39
mäntsälä
kainulainen
saija
toimistovirkailija
34
mäntsälä
Ikäheimo
Samuli
Opiskelija
15
Ojakkala, Vihti
Latvanen
Jaakko
dipl.ins.
52
Jyväskylä
Axelsson
Victor
Opiskelija
14
Kirkkonummi
Axelsson
Oscar
Opiskelija
16
Kirkkonummi
Visanen
Jari
koneistaja
35
Vammala
Brisk
Markus
autonkuljettaja
20
tuusula
Lagerqvist
Tom
Lentäjä
41
Kirkkonummi
Korva
Nina
restonomi
27
Heinola
ziradi
inga
opiskelija
20
lahti
jenkins
cherie
opiskelija
18
helsinki
heinonen
irina
opiskelija
19
helsinki
Nissinen
Kimi
lukiolainen
16
Tuusula
ROMU
RISTO
TOIMITUSJOHTAJA
44
SOMERO
Freyborg
Jani
kuorma-autonkuljettaja
28
Kotka
Judén
Jouni
Myyjä
27
Lahti
pietiläinen
ali
tekninen asiantuntija
42
turku
Joensuu
Harri
x
36
Kauhajoki
Pihlajamäki
Juha
Toimitusjohtaja
48
Espoo
Mika
Husso
Huoltomies
24
Seinäjoki
Ala-Kuha
Antti
Insinööri
35
Kuortane
Huikuri
Tapani
liikkeenharjoittaja
41
Jämsä
Vuoksiala
Ville
Opiskelija
18
Hamina
Koukkari
Mika
Ratamies
28
Oulu
Huovinen
Irmeli
Opiskelija
24
Oulu
Peltonen
Vesa
Pääoperaattori
35
Jyväskylän mlk
Mäkinen
Mari
Leipuri
24
Jyväskylä
Mäkinen
Mari
Leipuri
24
Jyväskylä
Peltola
Janne
opiskelija
24
Helsinki
Avikainen
Kari
painonpäällikkö
46
Oulu
Kultanen
Taina
Opiskelija
25
Kotka
Holst
Petteri
Motoristi
34
Helsinki
Rajala
Kai
V-autonkulj
35
Sipoo
Hiltunen
Maria
opiskelija
25
Joensuu
RAISTILA
PERTTI
TJ
50
HELSINKI
Kalke
Lari
Automekaanikko
21
Espoo
Ranta
Mira
Opiskelija
21
Espoo
Heng
Mio
Opiskelija
20
Espoo
Kujala
Kim
opiskelija
16
Ylöjärvi
Toivanen
Risto
toimitusjohtaja
57
Tampere
Toivanen
Riasto
toimitusjohtaja
57
Tampere
Grönholm
Jarno
Merkonomi
19
Tuusula
Rikkonen
Markus
Opiskelija
20
Lammi
Rikkonen
Markus
Opiskelija
20
Lammi
Heikkinen
Tarmo
Tuotepäällikkö
51
Hyvinkää
Piispanen
Noora
Tekniikan yo
25
Tampere
Tuokko
Lauri
autonkulj.
20
Juva
Mämmi
Juhani
Opiskelija
16
Rovaniemi
Kuusela
Mikko
autokauppias
48
Kauhajoki
Pelli
Marko
Myyjä
27
Helsinki
Räsänen
Joni
Opiskelia
17
Varkaus
Tanner
Timo
lääkäri
60
Kemi
Heikkinen
Kauko
ATK-suunnittelija
52
JYVÄSKYLÄ
Leino
Miika
Yrittäjä
29
Loppi
Katajainen
Denise
Ostaja
38
Helsinki
Petteri
Behm
huoltoneuvoja
31
Savonlinna
Hakanen
Risto
Yrittäjä
46
Tampere
Jyrkinen
Matti
Konduktööri
49
Kouvola
Saari
Ari
Konduktööri
45
Anjalankoski
Kulmala
Juhani
Järjestelymestari
52
Valkeala
Nopanen
Mikko
insinööri
26
Porvoo
Yrjönen
Rauno
asetinlaitemies
46
Kouvola
Vasama
Jarmo
Tuotetarkastaja
33
Mäntsälä
Antti
Suurkari
Rakennusmestari
40
Helsinki
kunelius
Janne
koneistaja
31
jyväskylä
Suhonen
Silja
Myyntiedustaja
29
Kuopio
Laakso
Hannu
KTM
40
Nurmijärvi
Juha
Huttunen
Ohjelmistosuunnittelija
23
Lappeenranta
Hakola
Leevi
toimitusjohtaja
49
Espoo
Takamäki
Heikki
Kauppias
56
Tampere
Tero
Turtiainen
Opiskelija
31
Lappeenranta
Vatanen
Jouni
Kehityspäällikkö
33
Kirkkonummi
Karlsson
Jasmine
Lapsi
2
Porvoo
Wetzer
Alexandra
Koululainen
11
Porvoo
Wetzer
Sabina
Koululainen
14
Porvoo
Terhonen
Jukka
Toimitusjohtaja
49
Tampere
Wetzer-Karlsson
Marina
Projektipäällikkö
33
Porvoo
Karlsson
Jonas
toimitusjohtaha
35
Porvoo
Salminen
Jyrki
Opettaja
53
pori
Kivijärvi
Kati
opiskelija, tekniikan yo.
19
Tampere
Lahtinen
Pertti
Asentaja
26
Kouvola
anttila
risto
hiiritie 3
40
launonen
Ahtinen
Petri
Opiskelija
18
Varkaus-Heinävesi
Tukiainen
Topi
Yhteyspäällikkö
20
Tohmajärvi
Nättinen
Karri
ku tietäis
18
LAHTI
korpela
petri
prosessinhoitaja
30
veteli
Laitinen
Jarno
Opiskelija
18
Helsinki
Outinen
Ari
moottoripyörä asentaja
38
Helsinki
Hernesniemi
Jussi
DI
29
Hyvinkää
Österman
Pia
historioitsija
27
Helsinki
Hartikka
Tuukka
Opiskelija
22
Helsinki
Paakkunainen
Juha
Opiskelija
30
Tampere
Olkinuora
Timo
Opiskelija
23
Helsinki
Lötjönen
Ahti
Järjestelmäasiantuntija
36
Jyväskylä
bjork
timo
DI
47
lappeenranta
Honkanen
Seppo
Kenttämyyjä
37
Vantaa
Häkkinen
Kaarina
Atk-kouluttaja
41
Mäntyharju
Harjula
Sami
Automyyjä
27
Vantaa
Järvinen
Markus
Yrittäjä
22
Salo
Tuominen
Ari
Suunnittelija
30
Lahti
Koskinen
Aki
opiskelija
23
Espoo
Järvinen
Kari
Suunnittelija
45
Espoo
ANDREJEFF
JONI
MEKAANIKKO
23
KANGASALA
Hyrsky
Jouni
Laatuvastaava
40
Kauhava
Huoponen
Petri
Kauppias
36
Kangasniemi
Oittinen
Pasi
tj
37
Pieksämäki
Siitari
Kimi
opiskelija
19
Lahti
Laukkanen
Veijo
-
40
Karjaa
kynsilehto
eero
toimihenkilö
49
kiiminki
Firsova
Lidia
Myyjä
31
Svetogorsk
Suikkanen
Eine
Eläkeläinen
68
Imatra
jaatinen
markku
autkulj.
50
lappeenranta
suutari
tapio
asentaja
40
tampere
räihä
jari
asentaja
56
lappeenranta
kärävä
pekka
yrittäjä
53
lappeenranta
Naukkarinen
Toni
tuotantoins
27
Lahti
Pälli
Janne
metallisekatyöntekijä
24
Kangasala
Puranen
Antti
Tuotekehityssuunnittelija
40
LAHTI
Laukka
Petri
Työtön
30
Oulu
Pekkala
Timo
Opiskelija
24
Oulu
Simola
Harri
Suunnittellija
29
Lahti
Suvanto
Paula
Opiskelija
23
Oulu
Snellman
Olli
Järjestelmäasiantuntija
44
Kerava
rantakangas
mika
hurjastelija
19
oulu
lehtonen
anni
myyntiassistentti
26
espoo
Iikkola
Markku
Suunnittelija
43
Vantaa
Tiilikka
Lari
opiskelija
18
Haukivuori
Ruuska
Simo
IT Specialist
39
Jyväskylä
Heng
Eeva
Koulutuspäällikkö
51
Espoo
Hallberg
Petri
Insinööri
31
Vantaa
Vähä-Touru
Jani
Autonkuljettaja
26
Nuutajärvi
Vähä-Touru
Jarmo
Kuljettaja
49
Urjala
Staack
Peter
Kouluttaja
48
Helsinki
Korhonen
Marko
autonkuljettaja
33
helsinki
Norrman
Ville
Opiskelija
27
Helsinki
Lehmusvaara
Lasse
Huoltoteknikko
43
Helsinki
Rieskjärvi
Alpertti
IT support
28
Jyväskylä
leinonen
miikka
juppi
24
jyväskylä
Lindholm
Jussi
Opiskelija
24
Turku
majaniemi
tapio
projektipäällikkö
34
vaasa
Heng
Uki
IT-Sales
25
Espoo
heija
marko
kuntosalinhoitaja
32
imatra
Hauhio
Minna
Toimittaja
26
Kuopio
alajoki
tomi
.
32
espoo
Hakala
Ari
mp-kuljettaja
33
Tampere
Rantala
Henri
Opiskelija
22
Espoo
kyrpänen
erkki
maalari
54
vantaa
Luoma
Sami
Tekninen asiantuntija
29
Espoo
Salakka
Jari
Projektipäällikkö
48
Palokka
Kuismin
Kristiina
opiskelija
34
Kuopio
Heikkinen
Mika
teknikko
25
Joensuu
Lindqvist
Pirjo
arkistonhoitaja
40
Porvoo
Vähäkangas
Pasi
Suunnittelija
43
Turku
salo
arto
projektipäälikkö
39
riihimäki
Jaatinen
Harri
suunnittelija
42
Espoo
Partanen
Olli
Opiskelija
24
Klaukkala
Torkkeli
Hannu
Projektipäällikkö
40
Imatra
Tammi
Toni
Tuoteasiantuntija
30
Karkkila
Lehmusluoto
Ria
-
26
espoo
Siponen
Kari
Suunnitteluinsinööri
29
Espoo
Viljakainen
Ville
Erityisnuorisotyönohjaaja
35
Helsinki
Ahonen
Pasi
Tietoliikenneinssinööri
28
Helsinki
Metsälä
Johanna
Kanavamarkkinointipäällikkö
32
Helsinki
Pyykkönen
Juha
Ostopäällikkö
51
Lahti
Kytöhonka
Mika
Network Administrator
33
Masku
Jokivuori
Jari
Konsultti
34
Joensuu
Ahonen
Miikka
Projekti-insinööri
27
Kerava
Mutikainen
Eemi
opiskelija
16
Savonlinna
Hirvonen
Vilma
opiskelija
18
Savonlinna
Haajanen
Sari
vientisihteeri
35
Pirkkala
Mether
Åke
Myyntineuvottelija
37
Janakkala
Stavenhagen
Jukka
piirimyyntipäällikkö
46
Tampere
Kaartinen
Raimo
Suunnittelija
43
Hyvinkää
Koskinen
Jari
Insinööri
29
Riihimäki
Karri
Pekka
asentaja
55
Hyvinkää
Leskinen
Aku
Opiskelija
17
siilinjärvi
Rantanen
Jussi
suun.ins.
25
Valkeakoski
Lahti
Sami
ATK-asentaja
21
Jyväskylä
Iiro
Tapio
DI
28
Hattula
Eerikäinen
Kari
"Vanhempi ylitarkastaja"
53
Somero
Jussila
Kalervo
dipl.ins.
58
Hämeenlinna
Rahkonen
Juha
Huoltopäällikkö
31
Hausjärvi
Kääriäinen
Mikko
opiskelija
19
Haukivuori
Sulkanen
Pasi
DI
31
HKI
Sulkanen
Pasi
DI
31
HKI
Menlös
Mika
Insinööri
31
Jämsänkoski
Lankinen
Pekka
pankinjohtaja
45
Rautjärvi
redlig
ari
suunnittelija
42
hvinkää
johansson
jarmo
elektroniikka-asentaja
40
espoo
Rasku
Jussi
Yrittäjä
38
Mustasaari
Vänttinen
Eetu
Opiskelija
18
Varkaus
Korhonen
Jarno
Paperimies
29
Varkaus
Rasku
Niina
Merkantti
38
Mustasaari
Parkko
Arto
Tekn.YO
18
Lappeenranta
Niemi
Olli-Matti
Opiskelija
19
Sodankylä
Selkälä
Anita
sihteeri
40
Helsinki
Matikka
Veijo
Yrittäjä
44
Lempäälä
Solja
Kenneth
toimittaja
46
Kouvola
Vehniäinen
Risto
Kulj. esimies
51
Porvoo
Swanson
Marcus
Perämies
28
Turku
Sikala
Sauli
Järjestelmäasiantuntija
30
Nivala
hirsikangas
jari
remonttimies
35
rutava
Jussila
Raine
Insinööri
27
Hämeenlinna
Juonolainen
Terttu
hortonomi
55
Raisio
Juonolainen
Kari
tekn. / eläkeläinen
53
Raisio
Tervonen
Antti
Opiskelija
25
Vantaa
Nieminen
Toni
Pap.työläinen
25
Jämsä
Paatola
Iiro
testausinsinööri
27
Espoo
Koberg
Sami
Projektipäällikkö
31
Oulu
Koskinen
Kaarlo
Yrittäjä
28
Porvoo
Roitto
Juha
yrittäjä
40
Suonenjoki
Rantasalo
Tuomas
Ihminen
29
Turku
Saariniemi
Vesa-Matti
Opiskelija
18
Forssa
Jaakkola
Juha
Ekonomi
35
Turku
Korolainen
Antti
opiskelija
21
Lahti
Rahikka
Kristina
fysioterapeutti
35
Lappeenranta
Söderholm
Unna
Tuotepäällikkö
62
Porvoo
kuusinen
kyösti
gearhead
38
kurikka
keskinen
ville
insinööri
24
jyväskylä
Kamunen
Jarmo
yrittäjä
42
Imatra
Kamunen
Riitta-Liisa
vastaanottovirkailija
40
Imatra
Ahti
Hiltunen
terminaali työntekijä
52
mäntsälä
Kauppinen
Esko
Lehtifaktori
47
Kuopio
Reijo
Jan
Tekninen Tuotepäällikkö
30
Helsinki
Wathen
Hannu
Erikoisasiantuntia
49
Tuusula
Finer
Olli
Tietokoneasentaja
20
VIHTI
Torri
Tomi
DI
33
Helsinki
Kujala
Mika
Suunnitteluinsinööri
25
Jämsä
Räsänen
Matti
rakennus mies
20
Hki
Kostermaa
Hannu